Kā tavu dzīvi var uzlabot akmeņu rotas, kā tās pareizi nēsāt un attīrīt? Dvēseļu dziednieces Agijas Maģijas gudrības

10 komentāri
Kā tavu dzīvi var uzlabot akmeņu rotas, kā tās pareizi nēsāt un attīrīt? Dvēseļu dziednieces Agijas Maģijas gudrības
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skaties.lv nupat iepazīstināja pasauli ar Agiju Maģiju – mūsdienu zintnieci, kura sagrauj visus priekšstatus par gaišreģēm kā dīvainām tantiņām. Intervijas turpinājumā Agija atklāj, kā valkātāja dzīvi var ietekmēt dažādu akmeņu rotas, kā tās pareizi nēsāt un attīrīt un kā attīstīt ekstrasensorās spējas sevī.

Intervijas pirmo daļu lasi TE!

Nēsā akmeņu rotas gudri!

”Otrajā dzīves desmitgadē manā dzīvē pieplūda minerālu, iežu, kristālu spēks. ”Augša” norādīja, ka ir vajadzīgs papildus nodarboties ar ko taustāmāku divu iemeslu dēļ – lai cilvēkiem būtu ikdienā pieejami līdzekļi, kas tiešā veidā iedarbojas gan uz Prātu, Sirdi, Dvēseli un Garu (ko dara zīlēšana), gan Ķermeni (šūnu līmenis) un lai pašai nevajadzētu pārmērīgi lidināties ēterī.

Tā radās ”AGGY’S MAGIC MALAS” – manis darinātas lūgšanu krelles no dabīgajiem akmeņiem. Tās tradicionāli izmanto ikdienas garīgajam darbam, bet tāpat arī gaumīgai sevis un automašīnas rotāšanai.

Arī par minerālu valstību var runāt daudz, bet viena no, manuprāt, fascinējošākajām teorijām ir tā, ka tie paši atrod savus ”īpašniekus” un ka to misija ir asistēt cilvēces apziņas evolūcijas procesā, pie tam, mineraloģija rādās esam zinātniski atzītākais no maniem darbošanās veidiem.

Šo rotu darināšana ir atbildīgs un īpašs process, jo tiek izveidots sakrāls rīks. Arī šī nodarbe pieprasa nevainojamu psihoenerģētisko formu, turklāt esmu no tiem, kuri attīra un uzlādē krelles pirms to nodošanas īpašniekam, kas ievērojami palielina to pozitīvo iedarbību,” stāsta mūsdienu zintniece.

Viņa ar prieku novērojusi, ka akmens rotas kļūst arvien populārākas, kas priecē, jo norāda uz apziņas līmeņa celšanos, taču jomas komercializācijai ir arī kāds negatīvs blakusefekts –  bieži vien netiek izklāstītas svarīgas nianses, kā padarīt nēsāšanu efektīvāku un tās tiek valkātas pavirši.

”Vēlos aicināt lasītājus piedomāt par savu rīku regulāru enerģētisko attīrīšanu, vai tā būtu zelta ķēdīte, vai tirkīza rokassprādze, vai putekļiem noklāts kalna kristāls.

Ja par tiem nerūpējas, tie pārmērīgi uzņem valkātāja un apkārtējās vides astrālo piesārņojumu, rezultējoties to pazušanā, saplīšanā, labvēlīgās iedarbības sarukumā (akmens, uzņēmis disharmonisko enerģiju un vēlot labu savam nēsātājam, nozūd, lai uzsūktās vibrācijas nepārietu tālāk).

Vienkāršākā priekšmetu attīrīšanas metode – to ievietošana uz nakti saldētavā (siltums attīra Ķermeni, aukstums attīra Garu),” vērtīgās gudrībās dalās Agija.

Juriste ar izteiktu gaišjūtību

Ja kādam pēc visa šī stāsta šķiet, ka Agija savā dzīves uztverē pa kosmosu vien lidinās, viņam būs interesanti uzzināt, ka meitene paralēli ezotēriskajām darbībām paguvusi iegūt RSU sociālo zinātņu bakalaura grādu tiesību zinātnē.

”Bet no manis jurists tik daudz, cik spēja orientēties iekšējos un ārējos informatīvajos laukos. Sākotnēji lēmu par labu šīm studijām, kamēr vēl nebiju droša par tagadējo virzienu, vēloties apmierināt vispārējās sabiedrības prasības.

Tagad, kad nododos savai misijai pilnu laiku, nostiprinās pārliecība, ka ikvienam ir labvēlīgi vienkārši attīstīt tās savas spējas un talantus, kas padara pašus un apkārtējo pasauli par labāku vietu. Pat nezinot precīzu atbildi uz ”kāpēc šeit esmu”, norādes uz to var gūt caur savām vēlmēm, pieredzēm, dotībām, raksturīgākajām īpašībām, ”zīmēm” un tamlīdzīgi.

Ikvienam ir potenciāls atmodināt sevī mītošās smalkās jeb ekstrasensorās spējas, it sevišķi, kad tiek piekopta garīgā higiēna – praktizēta apzinātība, rūpēts par energolauka tīrību, spēku, aizsardzību,  nepiemirsot arī par veselīgu dzīvesveidu.

Katram ir viena vai vairākas smalkās maņas, caur kurām pienāk informācija no Gaismas Pavadoņiem, Augstākā Es – gaišredzības, gaišdzirdības, gaišzinības, gaišjūtības un citi kanāli.

Personīgi man ir izteikts gaišjūtības un gaišzinības aspekts, ar gaišdzirdības elementiem.

Gaišjūtība – enerģijas jušana (spēja smalki izjust telpas un cilvēkus, empātija); gaišzinība – enerģijas, informācijas apzināšana (spēja spēcīgi, citreiz iracionāli apzināties, kā un kāpēc ir vai nav); gaišdzirdība – smalkās informācijas saklausīšana (spēja domās dzirdzēt, ko saka intuīcija, Gaismas Spēki).

Jāpiebilst, lai gan garīgā higiēna var potenciāli uzlabot dzīves kvalitāti, ir cilvēki, kuri, pilnībā pievēršoties šai jomai, tieši pretēji, attālinās no sava īstā ceļa, jo viņu dzīves mērķis ir gūt pieredzi caur Ķermeņa un Prāta prizmu – vērtīgāk būt atejistiskam ārstam, kurš glābj dzīvības, nekā neprasmīgam dziedniekam, kurš dod viltus cerības.

Un otrādi – vērtīgāk būt pieredzējušam dziedniekam, kurš apzina situāciju dziļākos cēloņus (kas var sniegties pat iepriekšējās dzīvēs), nekā dzīves nogurušam ārstam, kurš pat nepainteresējas par pacienta dzīvesveidu.

Tajā pašā laikā, domāt, ka kāds ir advancētāks garīgo dotību dēļ, nav nepieciešamības – neviens neesam nedz labāki, nedz sliktāki par otru – centīsimies nekrist salīdzināšanas tīklos, jo arī pieredzējušais dziednieks ir reiz kļūdījies un nogurušais ārsts drīzumā apvienos gūtās zināšanas ar gaidāmajiem revolucionārajiem atklājumiem,” stāsta Agija.

Spēks zīmējumos un jaunā zināšanās

Agijas dzīve šobrīd rit starp divām valstīm – Latviju un Zviedriju.

”Kad esmu Latvijā, optimizēju tiešo darbu ar cilvēkiem, ikdienā fokusējoties uz tiešsaites iespējām, jo patstāvīgā dzīvesvieta ir Zviedrijā.

Pavisam nesen kopā ar gaismas kolēģi Ze Minka nodibinājām radoši dziedinošo studiju ”GARA CREATIONS”, kur tiek vadītas tematiskās nodarbības, meistarklases, meditācijas, privātās konsultācijas, kolēģei specializējoties veģetatīvās distonijas jautājumos, sapņu ķērāju darināšanā. Kā nekā, dzīvojam laikā, kad speciālistiem ir labi apvienot spēkus!

Papildus nodarbojos ar individuālo hennas un talismanu zīmējumu izveidi, kas ir brīnišķīgs veids, kā iedarboties kā šūnu, tā apziņas līmenī, jo simbolos slēpjas milzu spēks. Sniedzu arī mākslas terapijas koučingu, mācot, kā zīmēt un krāsot ar nodomu, iezīmējot un izzīmējot vēlamo, vajadzīgo.

Savā YouTube kanālā klāstu par vērtīgo, ko esmu uzzinājusi, apguvusi – piemēram, jaunāko video veidoju par piecām sakrālajām dainām, kas pozitīvi izmainījušas manu dzīvi. Tikmēr parādās jauni attīstības virzieni – gaismas valoda, šamanisms, holistiskā ģenētika – mūžu dzīvo, mūžu mācies!

Ir jāmācās zināšanas praktiski pielietot, jo dzīvē gūtās pieredzes pārbauda apgūtā kvalitāti. Ja situācijas uztveram ar dziļu izpratni un beznosacījumu mīlestību, var teikt, ir iegūts viedums, tā kā zināšanas ir viens no noteicošajiem faktoriem, kā tiek asimilēts notiekošais. Tiesa gan, pastāvīgs vieduma stāvoklis var būt tikai mērķis, jo mācīšanās process ir bezgalīgs.

Mēdz teikt, ka cilvēki vienkārši cenšas dalīties ar to, kas pašiem palīdzējis, bet tikai Patiesas Zināšanas atbrīvo no ciešanām. Patiesas Zināšanas iedarbojas uz visiem vienādi.

Tā es cenšos pārvērst savas zināšanas pieredzē un, tālāk, viedumā, papildinot kolektīvā vieduma resursus,” rezumē Agija.

Intervijas noslēgumā viņa vēlas novēlēt visiem lasītājiem: ”Lai mums izdodas dzīvot savas dzīves vislabāko iespējamo scenāriju!”

Iepazīsti Agijas pasauli plašāk – seko viņai sociālajos tīklos!

Instagram: @aggysmagic
Facebook: facebook.com/aggysmagic

Agijas mājaslapu meklē TE!

10 komentāri