Kā svinēt kāzu gadadienas, atbilstoši gadskārtai

Pievienot komentāru
Kā svinēt kāzu gadadienas, atbilstoši gadskārtai

Pacentieties spilgti sagaidīt “jūsu ģimenes dzimšanas dienu”, ja tās “vecums” dalās ar 4 vai 12 (piemēram, 8, 12, 16, 20 kopējas dzīves gadus). Visus šos gadus vada Jupiters, kurš dod laimi un materiālos labumus. Klājiet greznus galdus, aiciniet daudz viesu un priecājieties no visas sirds.

7, 14, 21 vai 28 gadi kopā

Ja jūs ar savu otro pusīti esat kopā nodzīvojuši 7, 14, 21 vai 28 gadus, tad šis datums jāatzīmē neparasti, neformālos apstākļos, jo šos gadus vada Urāns — pār­steigumu planēta. Šis ir laiks, kad notiek izmaiņas jūsu attiecībās un tiek lauzti stereotipi. Un ja jūs nevēlaties nākošo kāzu gadadienu sagaidīt vienatnē, tad dodieties kopīgā ceļojumā vai izdomājiet kaut ko neordināru, bez ierastajiem galdiem un tostiem.

5 vai 11 gadi kopā

Svētkiem, kuri veltīti piektajai un vienpadsmitajai kāzu gada­dienai, jābūt ļoti romantiskiem, pavadiet tos divatā intī­mos apstākļos. Šeit balli vada Neptūns, kurš atbild par abpusējām jūtām un seksuālo harmoniju. Līdzīgi atzīmē arī 22 un 33 kopā nodzīvotos gadus.

15, 30 vai 45 gadi kopā

Paši “nopietnākie datumi” — 15, 30 un 45 gadi laulībā, atrodas Saturna, stabilitātes planētas, ietekmē. Tos arī atzīmēt vajag nopietni — šaurā ģimenes lokā.

Visi pārējie kopā pavadītie gadi neprasa īpašas svi­nības, galvenais, lai neaizmirstu apsveikt viens otru šajos svētkos.

Foto: skaistākās kāzu kleitas