Komentāri
Kā sociālie tīkli kaitē attiecībām un izraisa vēlmi spiegot
Foto: SCANPIX

Sociālie tīkli paver plašas iespējas, bet reizēm tas sāk kaitēt attiecībām. Mēs, Skaties.lv, esam apkopojuši iemeslus, kāpēc sociālie tīkli rada vēlmi spiegot partnera profilā.

Tāpat kā sociālie tīkli spēj celt jaunas attiecības, tās var arī graut. Tie rada vēlmi izspiegot partnera profilu tikai tāpēc, ka tas ir iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja arī tev ir nepārvarama vēlme regulāri ielūkoties drauga profilā un pārbaudīt katru aizdomīgo komentētāju, uzzini, ko darīt, pirms tavas attiecības nav izjukušas.

Sociālie tīkli izraisa vēlmi spiegot

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Sociālie tīkli paši piegādā visu informāciju par partneri, ka nav pat nepieciešamības viņu izsekot dzīvē vai rakņāties viņa mantās. Atliek tikai ieiet viņa profilā, un tur viss ir atrodams kā uz delnas. Sociālajos tīklos ir iespēja redzēt jaunākos draugus, kas un ko ir “iekomentējis” zem bildēm, un kur esi pēdējo reizi “iečekojies”, tāpēc sociālie tīkli spēj padarīt greizsirdīgu pat to, kas ikdienā tāds nemaz nav. Un, ja godīgi, vai tad kaut reizi dzīvē arī neesi apskatījusi partnera profilu?

Problēmas rada nezināšana

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Bet greizsirdību rada tas, ka sociālie tīkli neatklāj patieso ainu. Starp jaunākajiem draugiem redzi kādu patiešām izskatīgu dāmu, uzreiz iedomājies ne to labāko scenāriju, lai gan patiesība ir pavisam nevainīga – tā ir tikai darba kolēģe. Tāpat greizsirdības ēnas krīt uz katru jauno komentētāju zem ierakstiem.

Bijušo partneru aktivitāte

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Un ko darīt, ja viņa bijusī draudzene viņam ir atsūtījusi draudzības uzaicinājumu? Protams, tas uzreiz sašūpo laivu, tomēr ir jāsaprot, ka bijušās attiecības ir pagātne, un tu esi tagadne.

Kā tikt galā ar greizsirdību

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Sākumā der izrunāties ar draugu, izstāstīt, kā jūties. Kopā atradīsit jums vispiemērotāko risinājumu, kam nav obligāti jābūt radikālam, piemēram, atteikšanās no sociālajiem tīkliem vai kopīga profila izveidošana. Galvenais ir būt atklātiem un saglabāt uzticību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl