Kā sociālie tīkli kaitē attiecībām un izraisa vēlmi spiegot

Komentāri
Kā sociālie tīkli kaitē attiecībām un izraisa vēlmi spiegot
Foto: SCANPIX

Sociālie tīkli paver plašas iespējas, bet reizēm tas sāk kaitēt attiecībām. Mēs, Skaties.lv, esam apkopojuši iemeslus, kāpēc sociālie tīkli rada vēlmi spiegot partnera profilā.

Tāpat kā sociālie tīkli spēj celt jaunas attiecības, tās var arī graut. Tie rada vēlmi izspiegot partnera profilu tikai tāpēc, ka tas ir iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja arī tev ir nepārvarama vēlme regulāri ielūkoties drauga profilā un pārbaudīt katru aizdomīgo komentētāju, uzzini, ko darīt, pirms tavas attiecības nav izjukušas.

Sociālie tīkli izraisa vēlmi spiegot

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Sociālie tīkli paši piegādā visu informāciju par partneri, ka nav pat nepieciešamības viņu izsekot dzīvē vai rakņāties viņa mantās. Atliek tikai ieiet viņa profilā, un tur viss ir atrodams kā uz delnas. Sociālajos tīklos ir iespēja redzēt jaunākos draugus, kas un ko ir “iekomentējis” zem bildēm, un kur esi pēdējo reizi “iečekojies”, tāpēc sociālie tīkli spēj padarīt greizsirdīgu pat to, kas ikdienā tāds nemaz nav. Un, ja godīgi, vai tad kaut reizi dzīvē arī neesi apskatījusi partnera profilu?

Problēmas rada nezināšana

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Bet greizsirdību rada tas, ka sociālie tīkli neatklāj patieso ainu. Starp jaunākajiem draugiem redzi kādu patiešām izskatīgu dāmu, uzreiz iedomājies ne to labāko scenāriju, lai gan patiesība ir pavisam nevainīga – tā ir tikai darba kolēģe. Tāpat greizsirdības ēnas krīt uz katru jauno komentētāju zem ierakstiem.

Bijušo partneru aktivitāte

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Un ko darīt, ja viņa bijusī draudzene viņam ir atsūtījusi draudzības uzaicinājumu? Protams, tas uzreiz sašūpo laivu, tomēr ir jāsaprot, ka bijušās attiecības ir pagātne, un tu esi tagadne.

Kā tikt galā ar greizsirdību

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Sākumā der izrunāties ar draugu, izstāstīt, kā jūties. Kopā atradīsit jums vispiemērotāko risinājumu, kam nav obligāti jābūt radikālam, piemēram, atteikšanās no sociālajiem tīkliem vai kopīga profila izveidošana. Galvenais ir būt atklātiem un saglabāt uzticību.

Lasi vēl