VIDEO: kā sievietei NEvajadzētu reaģēt, saņemot ziedus

Komentāri

Iemīļotā seriāla Viņas melo labāk kurioza situācija radās starp Margaritu un Kārli, kad viņš ierodas apciemot Margo tēvu, bet paspējis sagatavot īpašu pārsteigumu pašai Margaritai.

Ikviena no mums ir pelnījusi ziedus pie durvīm, bet Karīnas Tatarinovas atveidotās Margaritas reakcija ir nepārspējama. Samulsums bija tik liels, ka Margo uz dāvinātajiem ziediem atbildēja: “Nē, nu nevajadzēja jau. Paldies!” Kas notika starp šiem balodīšiem tālāk – uzzini video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Kurš no seriāla Viņas melo labāk varoņiem labāk piestāvētu Margaritai?

Rezultāti:
43%

Kārlis

57%

Roberts

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl