Komentāri
Kā savaldīt nepaklausīgās cirtas? ”Mazās raganiņas” Monikas pieredze
Foto no Monikas privātā arhīva

Mati ir sievietes rota! Simpātiskā TV6 aprīļa meitene Monika Marija Messinga, kurai māte daba matus devusi lokainus, neslēpj – lai tie izskatītos kā no žurnāla vāka, ir patiesi jāpiepūlas. Tomēr pūles par ieguldīto darbu un līdzekļiem atsver pašas prieks, apkārtējo komplimenti un pat svešinieku vēlme tos aptaustīt.

21 gadu vecā lokaino matu īpašniece atzīst, ka viņas mati ir sausi un bieži lūzt, tādēļ nākas lietot visus iespējamos matu kopšanas līdzekļus – matu maskas, kondicionierus, īpaši augstas kvalitātes šampūnus, kā arī nav iespējams iztikt bez matu eļļām.

”Lai tādus matus kā man savestu kārtībā, ir gana daudz jāpiepūlas.

Dažreiz gribētos, lai tie ir taisni, jo tad šķiet, ka nav problēmu – vari mitrā laikā iziet ārā un neizskatīties izspūris, vai arī, novelkot cepuri, neizskaties it kā uz galvas tev būtu kaut kas saspiests… Ziemā cepures praktiski nevalkāju, iztieku ar mēteļa kapuci, jo cepures nospiež matus un, kamēr pie saknēm tie ir pieplakuši, pārēji ir kupli.

Bieži vien izskatos kā mazā raganiņa, bet tajā visā ir sava veida maģija, jo ar laiku esmu to visu iemīlējusi.

Ļoti daudz meitenes man teikušas, ka gribētu tādus matus kā man, uz ko es vienmēr atbildu – tev tā tikai šķiet līdz brīdim, kamēr pašai nav ar tiem jātiek galā,” portālam Skaties.lv stāsta Monika.

Foto: skaistā Monika Marija Messinga

Un tomēr meitenei vienmēr bijis prieks, ka cilvēki pamana un slavē viņas skaistos matus.

”To es dzirdu ļoti bieži, lai gan pašai šķiet, ka esmu izspūris spociņš. Kad biju pavisam maziņa, uz galvas man bija vienas spirāles, un, pēc mammas stāstītā, cilvēki veikalā reiz esot pienākuši un prasījuši, vai var pačamdīt,” ar smaidu atgadījumu iz dzīves klāsta jauniete un atklāj, ka arī pašu ļoti piesaista mazi bērniņi ar čirkām uz galvas. ”Izskatās tik piemīlīgi, bet zinu, kas nākotnē viņus sagaida,” atzīst Monika.

Meitenes dzīvē ir bijis brīdis, kad viņa savas lokas taisnojusi.

”Tas bija 8. klasē, kad matus taisnoju katru dienu. To laiku ļoti nožēloju, jo atvadījos no liela daudzuma matu, kuri tā arī nekad vairs neizauga tik kupli kā toreiz. Tā bija liela kļūda,” teic jauniete.

Iepazīsti jauno TV zvaigzni ar fotogrāfes ķērienu! Valšķīgā Monika Marija

Šodien viņa novērtē vairākas lokainu matu priekšrocības: ”Bieži tie izskatās kā speciāli veidoti un lokoti, lai gan patiesībā esmu tikko izkāpusi no gultas.

Vēl nianse – es nekad tos nežāvēju ar fēnu, bet ļauju tiem izžūt dabīgi. Ķemmēju ļoti reti, jo pēc loku izķemmēšanas izskatos kā lauva. Vislabāk izķemmēt slapjus, kamēr vēl nav salokojušies.” Turklāt ieteicams izvēlēties ķemmi ar retiem sariem.

Lai lokas kļūtu vēl skaistākas, Monika iesaka vienkāršu vasarīgu recepti: no visparastākajām nātrēm pagatavot uzlējumu. Uzvāra ūdeni, aplej nātres un ļauj ievilties, līdz ūdens ir atdzisis. Nokāš, un šķidrumu lej uz matiem. Ja to dara katrā mazgāšanas reizē, mati kļūst stiprāki un spodrāki. Lai šo procedūru varētu veikt rudenī un ziemā, meitene iesaka nātres ievākt vairāk un izkaltēt.

Foto: TV6 aprīļa meitene klipa filmēšanā

Lasi vēl