Komentāri
Kā sarūpēt meitai superīgāko dzimšanas dienas ballīti

Tava mazulīte tik ātri aug! Saldie 16 tepat aiz stūra, bet tev nav ideju, kā sarūpēt lielisku ballīti? Iedvesmojies no šīm ballīšu idejām.

Diena SPA centrā

Sarīko meiteņu ballīti ar sešpadsmitgadnieces labākajām draudzenēm SPA centrā. Baseini, pirtis, varbūt relaksējoša masāža pašai gaviļniecei? Kā alternatīvu šim variantam vari izvēlēties ballīti mājas apstākļos, uzaicinot uz mājām manikīra meistarītes, kas uzpucēs jauno dāmu rociņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biļetes uz koncertu

Jaunieši ir gatavi gaidīt vairākas stundas, lai tiktu tuvāk skatuvei sava mīļākā mūziķa uzstāšanās laikā. Iegādājies biļetes un gaviļniece izvēlēsies vienu laimīgo, ar kuru aizvadīt neaizmirstamu vakaru, dziedot līdzi mīļākajām dziesmām. Jautrs vakars garantēts!

Atmiņu ceļojums

Kopā ar meitas draudzenēm sarīkojiet neaizmirstamu dienu pa viņas atmiņām. Izveidojiet karti, kurā atzīmējiet galvenos punktus, kas asociējas ar viņas bērnību. Skolas apmeklējums, iespējams, mīļākā kafejnīca, parka mīļākais soliņš, varbūt pat bērnības spēļu laukums – tas viss viņai jāpiedzīvo vēlreiz, sasniedzot saldos 16.

Izbrauciens ar limuzīnu

Izīrē limuzīnu savai princesei un liec viņai tā sajusties. Picas ballīte limuzīnā ar gardiem kokteiļiem pa pilsētas trauksmainajām ielām būs īsts piedzīvojums.

Slepena ballīte

Lai tava meitiņa pavada dienu ar labākajām draudzenēm, dodoties uz kino, bet, pārnākot mājās, saaicini pārējos viesus, kas paslēpušies aiz aizkariem, vannasistabās, skapjos, nu gluži kā amerikāņu filmās. Liela kūka un viesistaba pilna ar baloniem būs viņai neaizmirstams pārsteigums.

No 9. oktobra Kanālā 2 skaties raidījumu My Super Sweet 16 katru darba dienu plkst. 19.00.

Foto: šie patiešām ir Saldie 16

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl