Kā saglabāt mirdzošo vasaras iedegumu? Ekspertu padomi

Komentāri
Kā saglabāt mirdzošo vasaras iedegumu? Ekspertu padomi

Lai arī saulīte mūs vairs nevar aplaimot ar zeltainu iedegumu, daudzas no mums joprojām ir saglabājušas tikpat starojošu iedegumu kā vasaras karstajos mēnešos. Ņem vērā šos padomus!

Ādas mitrināšana

Šis ir pirmais un svarīgākais noteikums. Lai āda būtu mirdzoša, tā ir jāmitrina. Pēc katra dušas apmeklējuma uzklāj barojošu ķermeņa krēmu. Pievērs uzmanību krēmu sastāvam. Ādai vislabākais būs krēms, kas satur medu, kā arī E un C vitamīnus. Starp citu, dušas želejas vietā izmanto krēmveida mazgāšanās līdzekli, piešķirot ādai mirdzumu.

Paštonējošie līdzekļi

lai atjaunotu savu iedegumu, izmanto paštonējošos krēmus vai salvetes. Tu vari izvēlēties savas ādas tipam atbilstošu paštonējošo krēmu, pie tam, tas nebūt nav kaitīgi tavai ādai.

Solāriju neiesaka

Nedrīkst aizmirst par ādas veselību. Ja tomēr vēlies ādu padarīt tumšāku, ņem vērā iepriekšējo padomu, bet izvairies no UVB un UVA stariem.

Saglabā vienmērīgu iedegumu

Lai iedegums saglabātos vienmērīgs, īpaša uzmanība jāpievērš elkoņiem un ceļiem, lai āda nebūtu plankumaina. Lai atbrīvotos no atmirušajām ādas šūnām, lieto skurbi.

FOTO: ikviena no mums gribētu pagozēties saulītē šādā pludmalē

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl