Kā sadzīvot ar slinku mīļoto

Komentāri
Kā sadzīvot ar slinku mīļoto

Mēs, sievietes, laikam nekad nebūsim pilnībā apmierinātas ar mūsu mīļoto raksturu un uzvedību, tomēr viņus mīlam, neskatoties ne uz ko. Kā tomēr izmainīt vīrieti un atradināt viņu no slinkuma?

Visa iniciatore – tu

Kā būtu, ja romantisko nedēļas nogali organizētu viņš? Bēdīgā patiesība ir tā, ka viņš to noteikti kādreiz ir centies darīt, bet tu viņa idejai neesi piekritusi. Mēģini vēlreiz! Atminies kādu viņa iepriekš ieteiktu priekšlikumu, piemēram, došanos makšķerēt, un pasaki, ka vēlies to izmēģināt. Mīļotais noteikti kļūs aktīvāks, ja redzēs tavu ieinteresētību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slinks gultā? Risinājums ir!

Bieži vien vīrietis sāk paļauties uz to, ka tu viņā mīli itin visu. Uzņemies iniciatīvu un piedāvā citu pozu vai pat citu mīlēšanās vietu, piemēram, virtuvi. Ja tev sāk apnikt viņa nevīžība, tev viņam tas ir jāpasaka skaidri un gaiši. Frāze “es tā uzbudinos, ka esi noskuvies tur, lejā” liks viņam aizdomāties. Nepaliec parādā!

Dzimšanas dienas dāvanas plānošana

Ar vīriešiem viss ir vienkārši. Ja tu vēlies kādu skaistu rokassprādzi vai masāžu SPA salonā, liec viņam to saprast. Pirmkārt, tas atvieglos dzīvi viņam un, otrkārt, tu saņemsi to, ko esi kārojusi. Vīrieši un dāvanu pirkšana nav labākais salikums, tāpēc nebrīnies, ja saņemsi ko īpaši negaidītu, piemēram, siltas zeķes.

Ar draudzenēm ir jādraudzējas

Tavs mīļotais pavisam noteikti neatceras, kura bija Sabīne, Kitija vai Lāsma. Ja vēlies, lai draugs sadraudzētos ar tavām labākajām draudzenēm – sarīko kopīgu pasākumu jums visiem! Mums, dāmām, ir vairāk paziņu nekā vīriešiem, tāpēc mēs jūtamies ērtāk nepazīstamu cilvēku kompānijā, jo nebaidāmies uzsākt sarunu.

Slinks virtuvē

Ikkatras sievietes sapnis ir redzēt vīrieti virtuvē. Ne jau tāpat vien, bet gatavojam! Sāc ar vienkāršo – palūdz viņam iegādāties nepieciešamos produktus vakariņām. Nepārmet, ja kaut kas nav nopirkts pareizi, jo tas viņu uzreiz atradinās censties vēlreiz. Laika gaitā, jūs abi varēsiet stāvēt pie plīts un kopīgi pagatavot savu maltīti. Cik romantiski, vai ne? :)

Foto: seksīgākie ēdieni, ko izmēģināt randiņā

Lasi vēl