Kā runāt neķītri, neizklausoties muļķīgi

1 komentārs

2. Ejam tālāk

2/4

Sāc ar vienkāršo

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Sāc ar tādām frāzēm: “Mm, tas ir tik seksīgi” vai “Mm, man ir tik labi!”

Izveido alter ego

Aiz guļamistabas durvīm tu vari kļūt, par ko vien vēlies. Pie malas pareizo meiteni! Cita loma ļaus tev eksperimentēt arī ar izteicieniem.

Prasi to, kas tev patīk

Nav nekā seksīgāka par sievieti, kas zina, ko grib. Jo īpaši gultā! Atklāj savas neķītrās vēlmes!

Novērtē vīrieti

Pārbaudi viņu, vaicājot: “Ko tu vēlies no manis? Izstāsti, sīkumos!” Tad tu spēsi atklāt, cik neķītrs viņš ir, un pati zināsi, kā rīkoties turpmāk.

Neuztraucies

Uzbudinājumā frāzes, kas ikdienā šķiet muļķīgas, tagad iegūst citu vērtību. Ja tavs vīrietis to nesaprot, tad divreiz nedomā – pamet viņu! Ja viņš apmulst – viss kārtībā! Izskaidro savas vēlmes.

2. Ejam tālāk

2/4
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Linda
    0 0 0

    Linda

    Ja nenāk dabiski tad nekas nav jāsaka. Nav jāiemācās konkrētas frāzes, bet jāsaka tas, kas nāk prātā. Citiem tāds raksturs, ka visu seksa laiku var klaigāt, bet citiem tā nav. Ja nav, tad mākslīgi ieviest nevajag. Viss mākslīgais nogalina noskaņu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl