1 komentārs

2. 2. ieteikums

2/6

Protams, ka nedaudz nāk smiekli, ja no trīsgadnieka mutes atskan necenzēts vārds, par kura nozīmi viņam nav ne mazākās nojausmas. Vienīgais, ko viņš saprot, ka šāds vārds ir jāraida tā cilvēka virzienā, kurš īsti nerīkojas tā, kā viņam gribētos. Galu galā – tieši tā šodien bija teicis Andrītis, kad Māris noņēma viņam rotaļu vilcienu. Tas noteikti ir skaidrs, ka smieties nebūtu audzinoši, it īpaši mutvārdu daiļrades teicēja klātbūtnē ( no tā jau neizbēgt, ka vēlāk abi ar  vīru ”ieķiķināsiet”). Kā šādā situācijā rīkoties vecākiem, Skaties.lv jautāja padomu Latvijas Universitātes pedagoģijas doktorei, docentei Līgai Āboltiņai.

 1. ieteikums

Izproti iemeslu

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Pirmsskolas bērnu vecumposma īpatnība ir tā, ka bērns neapzinoties ir orientēts uz atkārtošanu un atdarināšanu – mans draugs tā saka, es saku tāpat.

2. 2. ieteikums

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl