Komentāri
Kā piespiest sevi izlīst no gultas agrajos un aukstajos rītos?

Šie agrie, tumšie un vēsie rīti mums liek domāt par to, kaut nu ilgāk varam palikt gultiņā, kur ir silti un mīlīgi. Lai rīts nesāktos ar drebuli, ņem vērā šos piecus ieteikumus!

Novieto drēbes uz radiatoriem

Jau iepriekšējā vakarā izdomā, kādu apģērbu vēlies vilkt mugurā nākamajā dienā. Drēbes uzliec uz siltiem radiatoriem, lai no rīta, velkot mugurā, tās būtu patiešām siltas. Sajūta ir ļoti patīkama!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ej kontrastdušā

Jāsaka tā, ka ziemā, lai neslimotu, ir jārūdās! Tāpēc ierastās karstās dušas vietā pamaini temperatūru! Izmēģini kontrastdušu – pasildies siltā ūdenī, bet tad pamaini tā temperatūru un pastāvi zem auksta ūdens.

Fēnojot matus, sasildies pati

Vai kādreiz pēc dušas esi ar fēnu žāvējusi ne vien savus matus, bet arī pati sevi? Izmēģini! Tu sasildīsies!

Pie gultas noliec halātu un čības

Lai no rīta nav ar plikām peciņām jāskrien un vannas istabu, jau iepriekšējā vakarā pirms gulētiešanas pie gultas noliec savu mīļāko halātu, kā arī čības.

Domu spēks

Nav noslēpums, ka domu spēkam ir milzīga nozīme. Domā par kaut ko siltu vai pat karstu – nedomā par siltu tēju, bet gan par to, ka atrodies siltā, saulainā pludmalē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl