Kā piesaistīt vīriešu uzmanību un citi fakti par filmu Gudrā blondīne

Komentāri
Kā piesaistīt vīriešu uzmanību un citi fakti par filmu Gudrā blondīne

Jau rītvakar kanālā TV3 varēsim vērot Gudrās blondīnes Ellas Vudas piedzīvojumus. Ella ir dabīga blondīne (kas nav mazsvarīgi). Viņa ir superpopulāra, vairāku skaistumkonkursu dalībniece, viņas dzīve ir burvīga, un viņa parakstās ar rozā pildspalvu. Ella nebūt nav nejauka un izlutināta, viņas sirds ir tāda pati kā viņas mati – zelta! Vai Ella ir “pārāk blonda” un “nenopietna” viņas nākotnes politiskajai karjerai? Ella ir apņēmības pilna, lai pierādītu pretējo. Lūk, fakti, ko nezināji par šo brīnišķīgo filmu Gudrā blondīne!

Līguma slēgšana

Līgumā, ko parakstīja galvenās lomas atveidotāja Rīza Viterspūna, bija teikts, ka visi apģērbi, kas izmantoti filmēšanas laikā, paliek aktrisei. Vai šis nav lieliskākais darījums, kāds jebkad bijis?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Zelta mati

Sākuma epizode, kurā galvenā varone sukā savus matus, patiesībā nav Viterspūna! Tajā laikā viņa filmējās filmā “Cik svarīgi būt nopietnam”.

No Stenfordas uz Hārvārdu

Filma balstīta uz Amandas Braunas noveles Gudrā blondīne motīviem. Grāmatā galvenā varone Ella mācās Stenfordas universitātē. Filmā Ella mācās Hārvardā. Nav slikti!

Cita aktrise

Rīzas Viterspūnas vietā varēja būt aktrise Torija Spellinga, kas zināma ar lomu seriālā Beverlihilza, pasta indekss 90210.

Filmu nav redzējusi

Gadu pēc filmas iznākšanas Rīza Viterspūna joprojām nebija redzējusi filmu. Skaidrs, ka viņa ir aizņemta sieviete, bet nu… vai tiešām?

Kā iekarot vīrieti

Šai kustībai ir 98% iespējamība piesaistīt vīriešu uzmanību, kas vainagojas ar 83% iespējamību saņemt uzaicinājumu vakariņās. Iekliedzies – ou, es kaut ko nometu! Pieliecies pēc tā “kaut kā” un strauji piecelies, saliecot plaukstas tik sievišķīgi, cik iespējams.

Foto: kadri no filmas Gudrā blondīne

Foto: sievišķīgā Rīza Viterspūna

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl