Kā ”pieburt” mīļoto? Astroloģes recepte mīlestības piesaistīšanai, kas tiešām strādā!

5 komentāri
Kā ”pieburt” mīļoto? Astroloģes recepte mīlestības piesaistīšanai, kas tiešām strādā!
Unsplash

Par cilvēkiem saka, ka katrai ābola pusītei ir sava otra pusīte. Pat ja šobrīd esi viena, tāpēc nav jāzaudē pašpaļāvība! Nedaudz maģijas, un savu attiecību statusu vari mainīt.

Tomēr sev otru pusīti pieburt gan nevajag. ”Pieburot ar varu, otram tāpat mīļš netapsi. Un daudzkārt praksē ir pierādījies, ka, pieburot kādu cilvēku, tu no viņa vairs nevari tikt vaļā,” sarunā ar portālu Skaties.lv brīdina astroloģe, Latvijas Astrologu asociācijas valdes priekšsēdētāja Māra Ošuroka. Tomēr, kā viņa atzīst, tajā pašā laikā ir dažādi knifiņi, kā mīlestību piesaistīt.

”Pirmkārt – tas skan visai banāli – cilvēkam ir jāmīl pašam sevi. Sievietes ļoti daudz ziedojas darbam, bijušajām attiecībām, kas joprojām nav beigušās, bērniem, un mīlestības pret sevi trūkst un netiek izstarota enerģētika vai aura, kas piesaistītu otru cilvēku – nav starojuma.

Māra Ošuroka
Astroloģe

Mans pirmais ieteikums – mīlēt sevi. Un šeit nav runa tikai par to, kā nolakot nagus vai uztaisīt frizūru. Tā ir iekšēja mīlestība, kas nozīmē veltīt sev laiku un uzmanību.

Pretējo dzimumu mēs varam satikt kaut sabiedriskajā transportā, bet tā uzreiz nav mūsu otrā pusīte. Bet, esot tajā vidēs, kur mums jābūt – profesionālā kontekstā vai saistībā ar hobijiem –, ir lielākas iespējas šo cilvēku satikt,” pirmos soļus ceļā uz veselīgu attiecību izveidošanos akcentē astroloģe.

Dzīvē aktivizēt mīlestību var palīdzēt arī kas taustāms. Kā vienu no šādiem paņēmieniem Ošuroka sievietei iesaka iegādāties rozā kvarcu.

”Tas ir minerālakmens, kas strādā saimnieka labā un palīdz piesaistīt mīlestību. Akmentiņš, ko sieviete sev nēsā līdzi iekarinātu kaklā vai kabatā, var būt pavisam neliels un necils. Svarīgi – akmenim jābūt neapstrādātam.

Iegādājoties šādu akmeni, pirmkārt, tas ir jāattīra zem tekoša krāna ūdens kā minimums divdesmit minūtes. Otrkārt, jādod akmenim uzdevums. Un uzdevums nav ”piesaistīt Jāni, Juri, Pēteri”, bet ”lai manā dzīvē ienāk mīlestība”. Akmeni nedrīkst pielietot savtīgos nolūkos.

Otrs variants ir rozā kvarcu stacionāri novietot mājās zonā, ko sauc par mīlestības jeb laulības zonu. Tā ir vieta mājoklī, kas, nostājoties durvīs ar skatu uz guļamistabas iekšpusi, atrodas kreisajā pretējā pusē pa diagonāli,” par rozā kvarca pozitīvo ietekmi Skaties.lv stāsta astroloģe.

Mīlestības zonā var novietot arī daudz ko citu – visu, kas ir pa pāriem, – mandarīnu pīlītes, divas dūjiņas, divas zivtiņas, kā arī lotosa ziedu, kas var būt dažādos izpildījumos – gan darināts no “Swarovski” kristāliem, gan no plastmasas.

”Ļoti spēcīgi darbojas Gustava Klimta glezna ”Skūpsts”. Pietiks ar reprodukciju, ko novietos guļamistabā,” iesaka Ošuroka.

Foto: REUTERS/SCANPIX

Tāpat mīlestības piesaistīšanai astroloģe aicina sievietēm izvēlēties sievišķīgāko no krāsām – rozā.

”Rozā ir sirds čakras krāsa. Ne visām sievietēm rozā patīk. Kad arī savām klientēm iesaku rozā apģērbu panēsāt vai mājās rozā sveces dedzināt, tad viņas saka: ”Sveces jā, bet rozā apģērbu gan nekādā gadījumā. Neesmu jau nekāda Bārbija.” Bet tajā pašā laikā Bārbijas jau diezgan laimīgi pa dzīvi iet. Tad ir jāizdara secinājumi.

Es savulaik arī pati eksperimentēju ar rozā. Nekāda Bārbija neesmu, bet tai pat laikā šķita, ka mīlestības dzīvē pietrūkst. Arī mana garīgā skolotāja ieteica apģērbā iekļaut kaut ko rozā. Ja pirms tam es mašīnai riepu pati nomainīju, ja tā uz ceļa saplīsa, pēc tam man vīrieši sāka nākt klāt un piedāvāt palīdzību.

Rozā izstaro gan mīlestību, gan arī bezpalīdzību. Un vīriešiem ir svarīgi par kādu parūpēties,” pieredzē par rozā savā dzīvē dalās astroloģe.

Meitenes, uz priekšu ar rozā krāsu!