Kā pašai sev uzlabot garastāvokli

Komentāri

2. Pārcelies nākotnē

2/6

Mūsdienās ikdiena bez stresa, bez pēkšņām “forsmažorām” situācijām darbavietā, kas jārisina nekavējoties, nav iedomājama. Un, kur nu vēl arī mājas dzīve – bērnam treniņi, deju nodarbības, vecāku sapulce, un rīt skolas pasākumā nepieciešams peles kostīms. Tādēļ, ja jau no rīta mosties ar domu, kā visu pagūt, agri vai vēlu piezogas tas, ko saucam par grūtsirdību, kas vēlāk pat var pāraugt depresijā. Tādēļ svarīgi nepadoties drūmām domām un censties saglabāt pozitīvu noskaņojumu. Pamēģini vienkāršus vingrinājumus!

Uzsmaidi spogulim

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Nostājies pie spoguļa un uzsmaidi sev! Smaidi vismaz vienu minūti – pat tad, ja negribas. Neticami, bet garastāvoklis uzlabosies.

2. Pārcelies nākotnē

2/6
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl