Kā pareizi audzēt naudas koku, lai tas tiešām piesaistītu tavai mājai finansiālu labklājību

18 komentāri
Kā pareizi audzēt naudas koku, lai tas tiešām piesaistītu tavai mājai finansiālu labklājību
Foto: freeimages.com

Sirds dziļumos mēs visi ceram, ka reiz patiešām paveiksies un naudiņas dzīvē pietiks visam, ko vēlamies un vēl paliks pāri. Daudzi tieši tāpēc mājās audzē naudas koku jeb krasulu. Nereti naudas koks aug strauji, ir liels un varens, bet  ģimenes ienākumi joprojām kā nelīdzinās, tā nelīdzinās naudas koka apmēriem. Izrādās, lai šis istabas augs ”darītu savu darbu”, tas ir pareizi jāiestāda un jāaudzē.

Krievu astroloģe Vasilisa Volodina no pieredzes zina, ka naudas koks mājās tiešām ir visiedarbīgākais talismans, kas spēj rūpēties par ģiemenes finansiālo labklājību. Taču, lai tas strādātu, ir jāievēro daži priekšnosacījumi.

Nekādā gadījumā naudas koku nedrīkst pirkt veikalā! Mazs zariņš ir jāpaņem no naudas koka, kas aug mājās, kur dzīvo ļoti veiksmīgi un pārtikuši ļaudis, jo krasula tur jau būs uzlādēta ar naudas enerģiju.  Vislabāk šo zariņu nočiept, saimniekiem neredzot, jo kurš gan nezina teicienu, ka zagtas puķes labi aug.

Šis naudas koka zariņš ir jāieaudzē. Pirms stādīt, poda apakšā ir jāpaliek trīs monētas, tad tikai jāliek augsne un jāstāda krasula.

Lai arī naudas koks neprasa pārāk biežu laistīšanu, to nedrīkst atstāt bez ievērības. Par krasulu  ir pastāvīgi jārūpējas, diendienā ”jāapčubina”.

Tie, kam šis naudas talismans ir palīdzējis, apgalvojot, ka pat mēdzot sarunāties ar savu naudas koku.

TOP komentāri

 • Sunmile
  +5 +5 0

  Sunmile

  Man pat krasula ir 2 reizes uzziedejusi. Naudas kokam ir ļoti skaisti balti ziediņi, un zied diezgan ilgi. Un naudiņa kaut kā tomēr ir vairāk, nekā bija tad,kad šīs puķes man nebija.
 • Jūlija
  +4 +4 0

  Jūlija

  Ar labām domām un pozitīvu energiju naudas koku jādāvina, tad arī viss būs! :)
 • Guna Kristiāna Grivstāne

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl