Kā pārcelties dzīvot pie mīļotā vīrieša, viņu nenobiedējot

Komentāri
Kā pārcelties dzīvot pie mīļotā vīrieša, viņu nenobiedējot
FOTO: Flickr.com

Jūs jau kādu laiku satiekaties. Randiņi, kopīgi ceļojumi, kopīgas ballītes ar draugiem, viesošanās pie vecākiem – tas viss jau ir bijis. Tev ir pamatīgi apnicis vienmēr ”izskaitļot,” kādas drēbes un apavi jau šovakar jāpaņem no mājām, jo jūs pēc koncerta apmeklējuma paliekat pie viņa, bet nākamajā rītā tev darbā paredzēta svarīga tikšanās. Savukārt pēc tam jūs dodaties uz kartupeļu talku pie viņa krustmātes uz laukiem.

Tu labi zini un jūti, ka ir pienācis laiks dzīvot kopā. Arī viņš noteikti saprot, ka ”dzīvot kopā” skan daudz respektablāk nekā vienkārši ”satikties ar meiteni.” Taču viņš tieši tāpat saprot – tikko kā tu pie viņa pārcelties ar visu savu iedzīvi, viņa dzīve krasi mainīsies. Lūk – galvenās vīrieša bailes, kas attur uzsākt kopdzīvi, un ieteikumi, kā labāk ar tām vari tikt galā, lai uzaicinājums sākt dzīvot zem viena jumta no viņa mutes izskanētu pēc iespējas ātrāk.

Bailes Nr.1. Jauna atbildība

Atbildības nasta viņam jau ir uzkraukta darbā, bet mājās viņš ir pats sev saimnieks. Trauki tiek nomazgāti, kad nāk viesi, grīda – tāpat. Kad pēdējo reizi mazgāti logi, viņš pat neatceras. Ledusskapis gan ir tīrs, jo parasti tur nekā nav. Kad gribas ēst, viņš pasūta uz mājām picu vai arī dodas paēst uz kādu krodziņu. Un kur nu vēl mūžīgi nenolaistā tualetes poda ”brille, ”kas spilgti apliecina, ka šis ir vīrieša dzīvoklis. Tava patstāvīgā klātbūtne daudz ko mainīs, un viņš no tā baidās, lai arī ļoti tevi mīl.

Ko darīt?

Kad esi pie viņa, neizrādi, ka tev nepatīk nesaklāta gulta, bet nedēļu ”veci” trauki izlietnē vienkārši tracina. Neķeries tūlīt pie slotas, tiklīdz ienāc viņa mājās. Mīli viņa dzīvokli tāpat kā viņu. Gan pēc tam ar laiku tajā ieviesīsi savu kārtību.

Bailes Nr.2. Citas sievietes

”Un, ja nu es vēl neesmu kārtīgi iztrakojies?” šāds jautājums vīrietim var nelikt mieru, kaut arī tevis dēļ viņš ir zaudējis galvu un veselo saprātu jau ilgāku laiku. Pat ja viņam jau ir pliks paurītis un aug neliels vēderiņš, vīrietim vienmēr šķitīs, ka brīvība dara viņu vēl pievilcīgāku dāmu acīs.

Ko darīt?

Pēc iespējas biežāk, kad vakarā esat baudījuši karstasinīgu seksu viņa gultā, pēkšņi atceries, ka tev nav līdzi nepieciešamo drēbju, vai kādu darba vai mācību piederumu, kas tev obligāti rīt nepieciešami. Tad centies skriet uz nakts sabiedrisko transportu un nejauši vēl ”izmet”, ka ceri paspēt centrā pārsēties uz citu, kas tevi aizvedīs mājās. Izdari tā, lai viņš tevi vienmēr pierunā palikt, jo viņš ļoti uztraucas par tavu drošību. Pamosties vienkārši kopā ar mīļoto meiteni, vai pamosties kopā ar mīļoto meiteni, kuru esi nakts vidū izglābis no uzmācīgiem taksistiem vai huligāniem ielās, vīrieša apziņā ir divas dažādas lietas.

Bailes Nr.3. Remonts

Vīrieti nesatrauc, vai viņš nemaz nav pamanījis, ka vannas istabas flīzes vietām ir nokritušas, bet grīdlīstes pēc septiņus gadus senā remonta tā arī nav pieliktas. Nenokrāsotas durvis vispār nav problēma. Viņaprāt, remonts te nepieciešams, ātrākais, pēc trīs gadiem. Taču viņam ir pamatotas bažas, ka tu tik ilgi negribēsi gaidīt.

Ko darīt?

Neko. Gaidi plānoto remontu. Galvenais – pirms vēl neesi pie viņa pārcēlusies, nenorādi, ka ārdurvīm vajadzētu nomainīt kliņķi. Ja galīgi nevari atturēties no ”mājieniem” par dzīves apstākļu uzlabošanu, vienīgais, ko vari ”valšķīgi” ieminēties, ka jums derētu jauna un platāka gulta.

FOTO. Turklāt sapņot par savu tuvākās nākotnes guļamistabu un slepus jau izvēlēties tās iekārtojumu, tev taču nav aizliegts

Bailes Nr.4. Paškontroles zaudēšana

Vīrietis apzinās, ka, liekot lietā visus savus daiļumus, tu vari panākt no viņa visu…. Ja tavas žilbinošās acis, daiļās kājas un seksīgo pēcpusi viņš redz tikai randiņos, tad viņš pret šo ieroču uzbrukumu var laikus sagatavoties. Sastopoties ar tiem visu cauru dienu, viņa mugurkauls var tikt salauzts pavisam.

Ko darīt?
Necenties par ātru ieņemt vietu viņa dzīvoklī. Lai cik tas neērti būtu, savas drēbes vienmēr saliec somā un ņem līdzi uz mājām, kaut arī labi zini, ka rītvakar ar visu somu tāpat būs jābrauc atpakaļ. Arī zobu suku nepērc īpaši viņa mājai, ko atstāt uz vannasistabas spoguļa. Tu taču nāc pie viņa kā laimes feja, lai skaisti pavadītu laiku, bet pēc tam – pazustu, lai atgrieztos, kad pati vēlies… Īstenībā viņš JAU ir zaudējis kontroli pār situāciju. Un vienīgais veids, kā paturēt tevi savā redzeslokā, ir mīļi tevi apķert un iečukstēt ausī : ”Nāc dzīvot pie manis! ”

Bailes Nr.5. Ēdienkarte

Cepta vista, frī kartupeļi un salāti ar majonēzi ir viņa mīļākais ēdiens. Viņš vienmēr ar manāmu neizpratni vēro tavu izvēli kopīgajās vakariņās restorānos un kafejnīcās. Tādēļ viņam tiešām ir bail, ka turpmāk brokastīs, pusdienās un vakariņās mājās tiks piedāvāti veģetārie ēdieni ar noslieci uz svaigēdāju tradīcijām.

Ko darīt?

Tu vēlies dzīvot kopā ar savu vīrieti? Tad NEKĀDĀ GADĪJUMĀ nesāc radināti jau tagad viņu ēst veselīgi vai vēl trakāk – pie viņa uz mājām nest sev atsevišķu ēdienu! Viņš to uztvers tikpat sāpīgi, kā piedāvājumu gulēt atsevišķi.

Lasi vēl