Kā panākt, lai bērns ievēro disciplīnu?

Komentāri

Raidījums Māmiņu klubs pieskaras tēmai disciplīna. Bērni ir jāaudzina, bet ko īsti tas nozīmē?

Disciplīna – daudziem tas saistās ar stingriem noteikumiem. Tulkojumā no latīņu valodas “disciplīna” nozīmē “ierobežojums”. Ģimenes psihoterapeite Kristīne Maže uzskata, ka disciplīna ir kombinācija starp kontroli un attiecībām. Kontrole nevar izpausties kā diktatūra, savukārt attiecības nedrīkst būt bez ierobežojumiem.

Disciplīna sākas no bērna dzimšanas. Kad bērniņš uzticas, vecāki kļūst par bērna autoritāti. Robežas ir nepieciešamas galvenokārt paša bērna drošībai. Vecākiem būtu jāatceras, ka uzvedībai ir lielāka nozīme nekā vārdiem.

Trīs bērnu māmiņa Ērika dalās savos iespaidos par audzināšanu. Kāds ir zelta vidusceļš? Uzzini vairāk šajā videosižetā!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl