Kā notievēt, neko nedarot?

Komentāri

2. Ēšana

2/9

Sēdošs darbs

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Šķiet, ka daudz stāstīts par to, ka sēdēt daudz stundu no vietas ir ļoti kaitīgi mugurai, locītavām, muskuļiem utt. Tieši tādēļ ir daudz dažādu gudru ieteikumu, kādi vingrinājumi un citas darbības būtu jāveic birojos un citās darbavietās, ja darbs ir sēdošs. Taču ir kāds cits elegants risinājums – stāvgaldi, kas Latvijā nekādu lielo popularitāti nav ieguvuši (“iegūglējot” stāvgalds, kā pirmais izlec laukā ingus.bukss.lv bloga ieraksts par stāvgaldu). Taču ASV šī lieta gūst aizvien lielāku popularitāti. Atsevišķi entuziasti panākuši, ka daudzās ASV skolās eksperimentāli klasēs ir ieviesti stāvgaldi visiem skolēniem.

Kā apgalvo šīs idejas proponenti, tad bērnu aptaukošanās viens no vienkāršākajiem risinājumiem, kā cīnīties ar lieko svaru, būtu tieši šādi skolas soli. Turklāt tas palīdz ne tikai noslogot muskulatūru un noturēt tonusā visu skeletu, bet diezgan labi palīdz koncentrēšanās spējām un uzlabo bērnu sekmes. Domājams, ka šāds risinājums nav tikai bērniem, bet gan arī pieaugušajiem.

Ja interesē šāds risinājums, tad ir vienmēr iespēja iet soli tālāk. Tiem, kas vēlas sadedzināt papildus vēl kādu kaloriju un izkustēties, šādi stāvgaldi pieejami arī ar skriešanas jeb iešanas celiņu.

2. Ēšana

2/9
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl