2 komentāri
Kā noteikt, cik sievietei gadu? Latvijas vīrieši atklāj savus slepenos trikus
Foto: LETA, F64/Skaties.lv

Ir kāds vecs teiciens: vīrieši noveco kā vīns, sievietes – kā piens. Portāls “Skaties.lv” vēlējās noskaidrot, pēc kādiem kritērijiem vīrieši nosaka sievietes vecumu.

Domājams, vairāki vīrieši vismaz reizi dzīvē ir “aplauzušies”, uzzinot, ka skaistā, tikko iepazītā meitene patiesībā ir nepilngadīga vai vismaz krietni jaunāka vai pat vecāka, nekā šķitis pirmajā brīdī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā to, ka jaunas meitenes pubertāti sasniedz ātrāk nekā puiši, t.i., 10 līdz 14 gadu vecumā, zēni – 12 līdz 16 gados, jaunas meitenes izskatās vecākas un nobriedušākas. Hormonu “trakošana” rada katru ķermeni unikālu – izmainās balss, garums, svars, parādās pirmās pumpas, meitenēm veidojas apaļīgas formas.

Sasniedzot pilngadību, meitenes cenšas atrast “sevi”, eksperimentējot ar ārējā izskata pārvērtībām.

Savukārt dāmas arvien biežākas cenšas izskatīties dabīgi pēc 25 – krāsoti mati vairs nav modē, jaunākais “trends” ir dabīgā kosmētika u.tml.

Sasniedzot 40 gadu vecumu, sievietes arvien vairāk pārdzīvo par savu ārējo izskatu, kas ietekmē arī garastāvokli. Visvairāk dāmas pārdzīvo par krunciņām, nokarājušos ādu un svara izmaiņām. Vīrieši vairāk pārdzīvo nevis par savu ārējo izskatu, bet gan par iespējamo vecuma nevarību.

Kas attiecas uz seksualitāti – vīrieši par seksu domā vismaz reizi dienā līdz pat 60 gadu vecumam. Tas nenozīmē, ka sievietes par to nedomā vispār, bet ir pierādīts, ka sievietēm ir iedzimts instinkts pasargāt sevi no grūtniecības no nevēlama partnera, tāpēc sievietes domā par kvalitāti, nevis kvantitāti.

Skaties.lv vēlējās noskaidrot, pēc kādiem kritērijiem vīrieši nosaka sievietes vecumu, un atbildes mūs pārsteidza!

Lauris, 25: Pirmo iespaidu noteikti rada ārējais izskats – tas ir, kā meitene krāsojas, kādu apģērbu nēsā. Jā, esmu reiz “iegrābies”, domājot, ka meitene ir vismaz divdesmit gadus veca, bet patiesībā viņai vēl nav astoņpadsmit!

Sandris, 26: Ja meitene ir pārlieku sakrāsojusies, tas nav smuki. Pārāk daudz kosmētikas padara meiteni krietni vecāku un maldina mūs, vīriešus.

Izlasi par lielākajām grima uzklāšanas kļūdām!

Ilgvars, 27: Esmu pamanījis to, ka meitenes vecumu var noteikt pēc matu sakārtojuma – jo mati ir dabīgāki, garāki, jo viņa izskatās jaunāka. Uzskatu, ka dabīgais skaistums ir vērtība!

Kārlis, 23: Domāju, ka formas un lielas krūtis nav noteicošais. Ir tik daudz dažādi veidi, kā tās padarīt lielākas! Tāpēc iesaku “džekiem” tomēr nepaļauties uz krūšu izmēru.

Deniss, 28: Izmēģini tādu triku! Esot kādā naktslokālā, paņem viņas ID karti, lai “it kā” pārbaudītu, vai tur ir kāds ornaments vai ģerbonis. Pie viena, apskaties viņas dzimšanas gadu. Tad jau tālāk seko izvēle – pavadīt atlikušo vakaru ar meiteni vai tomēr nē.

Izlasi! Kāpēc vīriešiem patīk jaunākas sievietes?

Ivo, 35: Ļoti liela nozīme ir meitenes uzvedībai – to var pateikt gan pēc runasveida, gan attieksmes. Ja “čaiņiks” ir tukšs, tad vecumam vairs nav nekādas nozīmes, jo ar šo meiteni neko kopīgu vairs nevēlos.

Kārlis, 27: Pavēro, ko meitene dzer! “Vecas” sievietes pasūtīs džinu ar toniku, savukārt “mazās” dzers lētu aliņu vai “anormāli” saldu kokteili.

Vai tev ir svarīgs "izredzētā" vecums? Saistītais raksts

Rezultāti:
44%

56%

Foto: viņām ir pāri 40!

TOP komentāri

  • kombuliene
  • ,,,
    0 0 0

    ,,,

    Sūds ar visu, es dzeru lētāku aliņu vai kokteilīti, ja jau čalis uzstājas, tad vismaz nesit pa kabatu :D :D :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl