Kā nezaudēt formu laikā, kad sporta zāles slēgtas, bet ledusskapis rokas stiepiena attālumā? Slavenas dziedātājas stāsts

4 komentāri
Kā nezaudēt formu laikā, kad sporta zāles slēgtas, bet ledusskapis rokas stiepiena attālumā? Slavenas dziedātājas stāsts
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Daudzām daiļā dzimuma pārstāvēm šis laiks, kad cilvēki aicināti laiku pavadīt mājās, viens no izaicinājumiem ir nepieņemties svarā. Kā ierobežotas brīvības apstākļos sabalansēt ēšanu un fiziskās aktivitātes mājās, pieredzē dalās enerģiskā Anna Dribas.

Kā Skaties.lv atzīst temperamentīgā dziedātāja un dejotāja Anna Dribas, viņa kopš brīža, kad valstī izsludināts ārkārtas stāvoklis, bija pieņēmusies svarā par septiņiem kilogramiem.

”Sāku ēst saldumus – cepumus, šokolādes, tortes, ”saldo bruneti”,” vaļsirdīgi atzīst skatuves māksliniece un kārtējo reizi apstiprina zināmo patiesību par saldumiem kā lielākajiem biediem sievietes figūrai.

Nu Anna ir pilna apņēmības atgriezties pie iepriekšējā svara un atklāj savu metodi, kas, atrodot līdzsvaru starp ēšanu un kustēšanos, īsā laikā jau ļāvusi atbrīvoties no diviem liekajiem kilogramiem.

Kā zināms, sportošanai un fiziskajām aktivitātēm ir cieša saistība ar laimes hormona izdalīšanos. ”Kad patrenējos mājās, tad kļūst labāk un negribas ēst kaut ko aizliegtu,” saka Anna.

Aerobikas treniņos mājas apstākļos, kas notiek pamatīgi un no sirds vienu stundu trīs reizes nedēļā, viņa izmanto vairākus fitnesa piederumus – lecamauklu, hanteles, gumijas, atsvaru, ko liek lietā side step vingrinājumos.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Annai iemīļota ir arī skriešana uz vietas.

Uz jautājumu, vai brīdī, kad gribas ko garšīgu, viņa sāk sportot, Anna atbild noraidoši:

”Nē. Kad gribas kaut ko tādu, es sapratu, ka to ir jāapēd labāk tagad, jo vēlāk tu to apēdīsi dubultā.”

Vienkāršs un iedarbīgs paņēmiens, kā turēties formā, ir katru rītu nosvērties, kā arī nomērīt vidukļa, gurnu apkārtmēru. ”Ja redzams, ka ir vairāk, ēšanā tiešām jāapstājas,” norāda dziedātāja.

”Bet pārāk nevajag sevi kritizēt, jo tagad visi ēd – vai nu no stresa, vai slinkuma, vai noskaņojuma uzlabošanai,” uzskata skatuves māksliniece.

Viņa novērojusi, ka cilvēki, pavadot laiku mājās, ar vēdera priekiem sākuši sevi lutināt daudz vairāk. Pati cenšas sākt ievērot diētu, tiesa, pagaidām panākumi izpalikuši.

”Tagad jau tiešām ir jāmaina uzturs, jo plus pieci kilogrami. Jāsāk ēst zupiņas,” optimismu nezaudē dziedātāja.