Komentāri
Kā nesāpīgāk pārdzīvot pirmo darba dienu pēc brīvdienām
Foto:Steve Wilson, Flickr

Vēl šķiet, ka nupat izbaudījām piektdienas vakaru, kad gaidāmās brīvdienas likās kā laimīgs, piedzīvojumiem bagāts stāsts, kas nekad nebeigsies. Gan realizētie, gan nerealizētie brīvdienu plāni nu jau aiz muguras, un jāatgriežas vien ir ierastajā darba ritmā. Skaties.lv iesaka mazus knifiņus, kā samierināties ar neizbēgamo, un padarīt pirmo darba dienu kaut nedaudz patīkamāku. It visā ir jāmeklē pozitīvais.

Jauns apģērbs

Lieliski, ja brīvdienās ir atlicis laiks veiksmīgam veikala apmeklējumam. Ja ieradīsies darbā jaunā ”ekipējumā” – gan citi novērtēs, gan pati būsi pacilātākā noskaņojumā. Tomēr, ja neesi bijusi ”šopingā,”varbūt ir laiks pārcilāt savā skapī ziemas miegā noliktās vasaras sezonas drēbes. Iespējams, kādu no tām jau var pielāgot maija sākuma laika apstākļiem. Viss jaunais taču ir labi aizmirsts vecais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prieks par atkalredzēšanos

Cerams, ka neesi no nelaimīgajām, kurām darbā nav neviena, ar ko parunāties. Galu galā savu labāko kolēģīti neesi redzējusi veselas četras dienas. Gan jau pa šo laiku būs noticis kas tāds, par ko labpatikā varēsit ”uzsist kādu klačiņu.”

Atnes puķes

Tulpes. Narcises. Prīmulas. Tagad ir pa īstam sācies tas laiks, kad puķes uz ielu stūriem pie ”puķu tantēm” var nopirkt visdažādākās. Nemaz nerunājot par izredzētajām, kurām pašām ir piemājas dārzs un raibu raibās puķes turpat aiz oga. Ielaid arī savā darba vietā pavasari! Ja vēlēsies paņemt pauzi starp dokumentu caurskatīšanu vai tikšanos ar klientiem, ieelposi narcišu smaržu un sapratīsi, ka viss jau īstenībā griežas uz saulaino pusi.

Ieplāno šovakar kaut ko skaistu

Arī darba dienās notiek teātra izrādes, kinoseansi. Arī SPA centrus neviens nav aizvēris. Galu galā – vari satikties ar draudzeni, lai iemalkotu kādu kokteiļa glāzi vienā no Vecrīgas kafejnīcām. Jaukā vakara ”gaidīšanas svētki” padarīs pirmo darba dienu daudz patīkamāku.

Izpēti kalendāru

Lielākai daļai tuvojas atvaļinājumu laiks. Kalendārā izskaiti, cik dienu vēl atlicis līdz LIELAJAM BRĪVLAIKAM. Un tici vai nē – nonāksi pie secinājuma, ka strādāt atlicis tieši tik pat dienu, cik jau pagājis, piemēram, kopš Lieldienu brīvdienām, kuras – šķiet, bija nupat. Tātad secinājums – nākamās brīvdienas ir tepat ”aiz stūra.”

Domā pozitīvi

Bet, ja pavisam nekas no visa iepriekš minētā nav ”stāsts par Tevi,” tad viena iezīme aizvadītajām maija brīvdienām ir kopīga visiem. Proti – neviena diena nebūs jāatstrādā, kā nereti mēdz gadīties pēc garajām brīvdienām. Visas četras šoreiz pašas sarindojās kalendārā pēc kārtas. Tas nozīmē, ka dzīve tomēr mēdz būt skaista. Lai Tev izdevusies darba nedēļa!!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl