1 komentārs
Kā likt pazust liekajiem taukiem no vēdera bez diētas un sporta nodarbībām
FOTO: Alexey Tsyganov, Flickr.com

Lai cik pārliecinoši katra no mums apgalvotu, ka ļoti patīk ievērot veselīgus ēšanas paradumus un dievinām agru rīta skrējienu pa savu dzīvojamo rajonu, būs tikai godīgi, ja atzīsimies, ka ļoti priecātos, ja liekie tauki pazustu paši no sevis. Japāņu speciālisti jau pirms desmit gadiem ir izstrādājuši vienkāršu un unikālu metodi, kā tikt galā ar tik nevēlamo tauku slāni uz vēdera. Turklāt dīvainā kārtā tā nav saistīta ne ar dzelžainu diētu, ne pārmērīgu sportošanu. Ar šīs metodes palīdzību var skeletu nostādīt dabīgā stāvoklī un izmainīt auguma aprises – vidukli padarīt tievāku, bet muguru – taisnāku.

FOTO: facebook.com/ bomba.co

FOTO: facebook.com/ bomba.co

  • Sarullē dvieli stingrā rullītī. Rullīša garums – ne mazāks par 40 cm, bet biezums 7-10 cm. Lai rullītis neizjuktu, aptin to ar stingru auklu.
  • Apsēdies uz cietas, horizontālas virsmas (mīksta gulta nederēs). Vislabāk – uz kušetes, masāžas galda vai grīdas paklājiņa. Dvieļa rullīti noliec aiz muguras.
  • Uzmanīgi apgulies uz muguras, pieturot rullīti tā, lai tas atrastos zem jostasvietas, tieši zem nabas. Tas ir ļoti svarīgi. ( 1. zīm.)
  • Kājas izplet plecu platumā un mēģini atdarināt ”greizo pēdu” – virzot kāju īkšķus vienu pie otra. Tā, lai īkšķi saskartos, bet papēži viens no otra būtu 20-25 cm attālumā. (2. zīm.)
  • Iztaisnotas rokas noliec aiz galvas, delnas paverot uz leju, un saliec kopā mazos pirkstiņus. Poza ir pietiekami neērta. Ja neizdodas pavisam iztaisnot rokas – nesatraucies. Galvenais uzdevums panākt, lai kāju īkšķi un mazie pirkstiņi saskartos. (3. zīm.)
  • Šādā pozā ir jāguļ piecas minūtes.

Ja visu paveiksi pareizi, tavs skelets uzreiz sāks pieņemt dabīgo formu, un tu sajutīsi, kā vēders dīvainā kārtā ”ievelkas” ķermenī. Taču rēķinies, ka šis process var būt sāpīgs. Ja tavos spēkos nav izturēt piecas minūtes uzreiz, tad sāc pamazām –  no vienas vai divām minūtēm, katru dienu pieliekot pa vairākām sekundēm klāt. Rezultāti būs manāmi aptuveni pēc mēneša.

Vingrinājuma laikā kauli un locītavas nedaudz izkustas no savas ierastās vietas. Tādēļ pēc tam celies augšā ļoti uzmanīgi, bez straujām kustībām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl