FOTO: Kā kļūt par topmodeli? Jaunā sezona – ārpus modeļu standartiem

2 komentāri
FOTO: Kā kļūt par topmodeli? Jaunā sezona – ārpus modeļu standartiem
Foto: publicitātes foto

Jau drīzumā Kanālā 2 ieradīsies šova Kā kļūt par topmodeli? 13.sezonas dalībnieces un veidotāju komanda. Pirmo reizi šovā piedalīsies jaunietes, kuras nav garākas par ierasto modeļu augumu – 1,7 metru. Meitenēm būs jāpierāda, ka arī ar tik salīdzinoši īsu modeles augumu iespējams gūt panākumus modes pasaulē. 

Kanāla 2 šova Kā kļūt par topmodeli?  13.sezona skatītājiem neliks vilties un cīņa starp 20 jaunām, skaistām meitenēm būs patiesi karsta. Jau pirmajā Kanāla 2 šova sērijā no 20 meitenēm tiks izvēlētas 14 potenciālās topmodeles, kuras sacentīsies par līgumu ar modeļu aģentūru Elite ModelManagement, iespēju nonākt uz žurnāla Seventeen vāka un noslēgt 100 000 dolāru vērtu reklāmas līgumu ar kosmētikas kompāniju CoverGirl. Šova gaitā meitenes piedalīsies neskaitāmās fotosesijās, un viņu uzdevums ikreiz būs iemiesot jaunu tēlu, vienlaikus saglabājot savu īpašo stilu. Žūrija piecu cilvēku sastāvā nekautrēsies nākt klajā ar visai nicinošiem komentāriem, tādēļ jaunajām skaistulēm būs jāapbruņojas ar izcilu fizisko un arīdzan morālo sagatavotību. Šī šova sezona būs īpaša, jo pirmo reizi tā pilnībā norisinās ASV, un visas meitenes būs īsākas, nekā nosaka modeļu standarti.

Foto

Žūrijas viesu vidū – Kima Kardašjana

Jaunajā sezonā dalībnieces vērtēs mainīgs žūrijas sastāvs. Var atklāt, ka tajā būs plaši pazīstamas personības kā, piemēram, sabiedrības dāma Kima Kardašjana, amerikāņu aktieris Edijs Mērfijs, kā arī pagājušās sezonas Kā kļūt par topmodeli? uzvarētāja, 20 gadus jaunā Tejona Andersone no Ņūdžersijas.T.Andersone būs viena no īpašajiem viesiem 13. sezonas finālā, kurā viņa tiksies ar finālistēm pirms filmēšanās žurnāla CoverGirl reklāmā. Kopš šova aizvadītās sezonas noslēguma T.Andersona ir piedalījusies aptuveni 30 dažādos šovos un modes nedēļās. Modele ir bijusi uz In touch weekly, Seventeen Magazine vākiem. Tāpat ir demonstrējusi apģērbu žurnāliem Destiny Magazine, Glamour magazine un citiem. T.Andersone ir parakstījusi līgumu ar Keiptaunas, Āfrikas un Ņujorkas modeļu aģentūru Elite Model Management.