Komentāri
Kā jūtas slavenākā Latvijas “babene”? Seriāla “UgunsGrēks” Žeņa beidzot runā atklāti

Portāls “Skaties.lv” pagājušajā nedēļā publicēja rakstu, kurā seriāla “UgunsGrēks” Fēlikss, kuru atveido Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, atklāja “ideālās babenes” zelta baušļus. Mēs sazinājāmies ar Fēliksa sieviņas Jevgeņijas lomas atveidotāju Jekaterinu Frolovu, lai noskaidrotu viņas viedokli un sajūtas par to, ka seriālā tiek saukta par “babeni”, kas nebūt nav pats jaukākais mīļvārdiņš.

Jekaterina portālam “Skaties.lv” atklāj, ka itin nemaz nejūtas aizvainota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tā scenārija autori to nolēma, sākoties seriālam, un tā tas joprojām ir! Es nebūt nejūtos aizvainota, man tas šķiet ļoti smieklīgi!”

Jekaterina atklāj, ka Fēliksam vienkārši ir tāds raksturs, un tas piestāv viņa tēlam.

“Viņš arī Felzenbaheru [red. – seriālā Vadims Felzenbahers, attēlo aktieris Jakovs Rafalsons] sauc par Babaheru, tas izklausās tiešām smieklīgi!”

Pati Žeņa seriālā Fēliksu sauc par “pupsiku”, toties ikdienā Žeņas tēls ir pilnīgs pretstats pašai Jekaterinai.

Vaicājot, vai dzīvē Jekaterinas vīrs sauc mīļoto kādā mīļvārdiņā, aktrise atzīst, ka mīļvārdiņi un iesaukas viņai nemaz nepatīk.

“Ģimenē nesaucam viens otru īpašos mīļvārdiņos. Man nāk smiekli par draugiem, kuri sauc viens otru par “begemoķiku”, piemēram,” smejas Frolova.

Tiesa gan, Jekaterinas vīrs sieviņu nesauc pilnā vārdā. Viņa ģimenē ir Katjka un pie šī vārdiņa aktrise ir pieradusi.

Izlasi Fēliksa “ideālās babenes” zelta baušļus!

Vai tev vārds "babene" šķiet aizvainojošs? Saistītais raksts

Rezultāti:
19%

81%

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl