Komentāri
Kā jūtas slavenākā Latvijas “babene”? Seriāla “UgunsGrēks” Žeņa beidzot runā atklāti

Portāls “Skaties.lv” pagājušajā nedēļā publicēja rakstu, kurā seriāla “UgunsGrēks” Fēlikss, kuru atveido Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, atklāja “ideālās babenes” zelta baušļus. Mēs sazinājāmies ar Fēliksa sieviņas Jevgeņijas lomas atveidotāju Jekaterinu Frolovu, lai noskaidrotu viņas viedokli un sajūtas par to, ka seriālā tiek saukta par “babeni”, kas nebūt nav pats jaukākais mīļvārdiņš.

Jekaterina portālam “Skaties.lv” atklāj, ka itin nemaz nejūtas aizvainota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tā scenārija autori to nolēma, sākoties seriālam, un tā tas joprojām ir! Es nebūt nejūtos aizvainota, man tas šķiet ļoti smieklīgi!”

Jekaterina atklāj, ka Fēliksam vienkārši ir tāds raksturs, un tas piestāv viņa tēlam.

“Viņš arī Felzenbaheru [red. – seriālā Vadims Felzenbahers, attēlo aktieris Jakovs Rafalsons] sauc par Babaheru, tas izklausās tiešām smieklīgi!”

Pati Žeņa seriālā Fēliksu sauc par “pupsiku”, toties ikdienā Žeņas tēls ir pilnīgs pretstats pašai Jekaterinai.

Vaicājot, vai dzīvē Jekaterinas vīrs sauc mīļoto kādā mīļvārdiņā, aktrise atzīst, ka mīļvārdiņi un iesaukas viņai nemaz nepatīk.

“Ģimenē nesaucam viens otru īpašos mīļvārdiņos. Man nāk smiekli par draugiem, kuri sauc viens otru par “begemoķiku”, piemēram,” smejas Frolova.

Tiesa gan, Jekaterinas vīrs sieviņu nesauc pilnā vārdā. Viņa ģimenē ir Katjka un pie šī vārdiņa aktrise ir pieradusi.

Izlasi Fēliksa “ideālās babenes” zelta baušļus!

Vai tev vārds "babene" šķiet aizvainojošs? Saistītais raksts

Rezultāti:
19%

81%

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl