Komentāri
Kā jūtas slavenākā Latvijas “babene”? Seriāla “UgunsGrēks” Žeņa beidzot runā atklāti

Portāls “Skaties.lv” pagājušajā nedēļā publicēja rakstu, kurā seriāla “UgunsGrēks” Fēlikss, kuru atveido Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, atklāja “ideālās babenes” zelta baušļus. Mēs sazinājāmies ar Fēliksa sieviņas Jevgeņijas lomas atveidotāju Jekaterinu Frolovu, lai noskaidrotu viņas viedokli un sajūtas par to, ka seriālā tiek saukta par “babeni”, kas nebūt nav pats jaukākais mīļvārdiņš.

Jekaterina portālam “Skaties.lv” atklāj, ka itin nemaz nejūtas aizvainota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tā scenārija autori to nolēma, sākoties seriālam, un tā tas joprojām ir! Es nebūt nejūtos aizvainota, man tas šķiet ļoti smieklīgi!”

Jekaterina atklāj, ka Fēliksam vienkārši ir tāds raksturs, un tas piestāv viņa tēlam.

“Viņš arī Felzenbaheru [red. – seriālā Vadims Felzenbahers, attēlo aktieris Jakovs Rafalsons] sauc par Babaheru, tas izklausās tiešām smieklīgi!”

Pati Žeņa seriālā Fēliksu sauc par “pupsiku”, toties ikdienā Žeņas tēls ir pilnīgs pretstats pašai Jekaterinai.

Vaicājot, vai dzīvē Jekaterinas vīrs sauc mīļoto kādā mīļvārdiņā, aktrise atzīst, ka mīļvārdiņi un iesaukas viņai nemaz nepatīk.

“Ģimenē nesaucam viens otru īpašos mīļvārdiņos. Man nāk smiekli par draugiem, kuri sauc viens otru par “begemoķiku”, piemēram,” smejas Frolova.

Tiesa gan, Jekaterinas vīrs sieviņu nesauc pilnā vārdā. Viņa ģimenē ir Katjka un pie šī vārdiņa aktrise ir pieradusi.

Izlasi Fēliksa “ideālās babenes” zelta baušļus!

Vai tev vārds "babene" šķiet aizvainojošs? Saistītais raksts

Rezultāti:
19%

81%

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl