Kā izskatīties stilīgi ar mīļoto, dodoties uz basketbola spēli

Komentāri

Mēs visi rūpīgi sekojam līdzi mūsējo sniegumam šā gada Eiropas čempionātam basketbolā. Ja tev paredzēts doties uz kādu spēli ar savu otro pusīti, ņem vērā šos stilistes Indras Salcevičas ieteikumus!

Indra akcentē, ka modē vairs nav vienādas krāsas abiem mīlniekiem. Šobrīd aktuāli ir vienoties stilistiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitenei Indra piemeklē stilīgas bikses ar džemperi, zem kura pavilkta blūzīte. Šis būtu ļoti ērts un brīvs apģērbs, jo tieši tā arī pārim jājūtas visas spēles laikā. Puisim tika piemeklēta sportiska žakete, kura lieliski piestāvēs arī tad, ja pēc spēles pāris izdomā doties pabaudīt kādu kokteili klusākā vietiņā. Neaizmirstiet par fanu atribūtiku!

Ja tomēr basketbola spēles apmeklējums ir tikai daļa vakara, tad Indra meitenei iesaka izvēlēties klasisku apģērbu, papildinot to ar košas krāsas somu, kas ir pašreizējais “must-have”, bet puisim piestāvēs klasiska žaketīte, kas krāsu ziņā nav saskaņota ar meiteni. Neskatoties uz to, abi atkal stilistiski viens otram ļoti piestāv.

Turam īkšķus par mūsējiem, kā arī svinam uzvaru kopā ar mīļoto!

Video:

Foto: mūsu lieliskie Latvijas izlases basketbolisti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl