Komentāri
Kā izskatās suns, kurš ieģērbts sieviešu zeķubiksēs? FOTO!

Ja tev šķita, ka sieviešu zeķbikses ir domātas tikai sievietēm, tad tu kļūdies. Internetā ir ievietota fotogrāfija, kas parāda, cik smieklīgi izskatās suns, kas ieģērbts sieviešu zeķbiksēs.

Zeķubikses ir sieviešu viens no labākajiem draugiem. Tās mēs varam nēsāt jebkurā gadalaikā, pat vasarā! Aukstajā periodā mēs varam ģērbt ne tikai džinsu bikses, bet arī svārkus, uzvelkot biezās 100 den zeķbikses. Šī ir viena no modes detaļām, kura vienmēr un mūžīgi būs lietojuma, jo bez tām sieviešu dzīve nav iedomājama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka zeķbikses var vilkt arī suņi! Interneta vietnē Twitter.com klejo bilde, kurā redzams baltas krāsas suns, kuram virsū uzģērbtas melnas krāsas zeķubikses. Suns ir nofotografēts dažādās pozās un rezultāts ir pārāk smieklīgs. Kā izskatās suns tērpies sieviešu apģērbā, skaties foto!

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl