Kā mainījies Laimdotas Straujumas stils desmit gadu laikā

2 komentāri
Kā mainījies Laimdotas Straujumas stils desmit gadu laikā

Ministru prezidente Laimdota Straujuma šodien, 7. decembrī, paziņoja par demisiju, tā vēsta portāls Skaties.lv. Paliekot atmiņām par Ministru prezidentes darbu, aplūkojam viņas stila dienas un nedienas laika posmā no 2005.–2015. gadam.

Bijušās Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas veidols, gadiem ejot, ir mainījies. Viņas gaumes izjūtu var raksturot kā klasisku un lakonisku. Visbiežāk Ministru prezidente ir izvēlējusies latviešiem raksturīgus “minorīgos” toņus kā pelēkus, melnus, brūnus un zilus. Tērpu izvēle ir bijusi eleganta, atbilstoši ieņemamajam amatam. Desmit gadu laikā pie stila ir piestrādājuši profesionāļi, un laika posmā, kad tika ievēlēta par Ministru prezidenti, Straujumas stils strauji mainījās. Tas kļuva greznāks, tērpu izvēle drosmīgāka, un vizuālais izskats košāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Laimdotas Straujumas stils

TOP komentāri

  • Ola
  • haralds elceris
    0 0 0

    haralds elceris

    Lēnumai ir tāds stils, ka viņai nav nekāda stila un pie šī stila viņā stingri pieturējās! un meloja ka sesks. Neuzņemsim vairāk par 250 imigrantiem, ibio māte!
    atcerēsimies, kad gribēsies iesmiet un kad musļaki sāks galvas griezt un varot Katoļu kris†īgo jaunavu skolas audzēknes veselām klasēm!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl