Kā ir būt dvīnīšu mammai?

Komentāri

Cik interesanti ir tas, ka pasaulē tiek laisti divi bērniņi, kuri vizuāli ir ļoti līdzīgi. Raidījumā Māmiņu klubs iepazīstamies ar dvīnīšu vecākiem, un viņi atklāj, kā tas ir, ja pasaulē jālaiž divi bērniņi.

Dvīņu meitenīšu Adrijas un Andretas vecāki Inga un Egils ir vecāki ar stāžu. Ģimenē aug jau trīs bērniņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā atzīst māmiņa Inga, viņiem iet labi. Ja citām māmiņām divas negulētas naktis šķiet kas šausmīgs, tad Inga jau ir pieradusi pie tā. Bez vīra atbalsta neiztikt. Tas bija nepieciešams arī ķeizargrieziena operācijas laikā. Ingai šis bija sāpīgs process – sāpēja rēta, pleci un plaušas.

Vaicājot, vai ir iespējams atšķirt dvīņu meitenītes, Inga atzīst, ka viena meitenīte ir mierīga, savukārt otra – aktīvāka. Abas meitiņas no sākuma čučēs blakus viena otrai.

Lai varētu mierīgu sirdi doties mājās, medicīnas personāls pārbaudīja meitenīšu dzirdi, kā arī veica pirmo poti pret tuberkulozi. Tiek nodotas arī asinsanalīzes.

Kas attiecas uz zīdīšanu – tā mainās, jo ir divi bērniņi. Bērni ar laiku sāks ēst ātri un bieži. Mazajiem jābūt pie krūts tik bieži, cik tie vēlas. Ieteicams barot abus reizē, tomēr māmiņai jāapgūst pareiza zīdīšanas poza.

Video:

Lasi vēl