Kā iepirkties, netērējot daudz naudas

Pievienot komentāru
Kā iepirkties, netērējot daudz naudas

Vasara mūs priecē ne tikai ar siltu laiku, bet arī ar galvu reibinošām atlaidēm, jo tieši vasaras izpārdošanas laikā varam nopirkt stilīgas un sen kārotas lietas par ļoti izdevīgām cenām. Bet, no otras puses, izpārdošanas laikā kvēlākās modes dāmas mēdz aizrauties, kā rezultātā skapis tiek piepildīts ar ne pārāk vajadzīgām lietām. Lai iepirkšanās vasaras atlaižu laikā būtu jēgpilna un sagādātu tikai pozitīvas emocijas, tirdzniecības centrs Domina Shopping ir sagatavojis padomus, kā pareizi iepirkties starpsezonas izpārdošanas laikā.

Svarīgākais, ko der atcerēties ikvienai ”fešionistai” – iepirkšanās, pirmkārt, ir domāta, lai papildinātu garderobi ar apģērbiem un aksesuāriem, kas tev ir nepieciešami. Lai izveidotu iepirkšanās sarakstu, tev ir jāzina, kas jau ir tavā garderobē un kā tur nav. Veidojot vasaras izpārdošanas ”šopinga” sarakstu, padomā ne tikai par to, kas tev ir nepieciešams, bet arī par to, kā jau ir pietiekami daudz. Labā iepirkšanās sarakstā noteikti jābūt vismaz divām sadaļām – pirmajā jābūt lietām, kas tev ir nepieciešamas vēl tagad vasarā, bet otrajā – lietas, kas noteikti būs nepieciešamas rudenī.

Mūžīgā klasika

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Melna kleitiņa, bēšīgs trencis, balta blūze, zili džinsi, elegantas laiviņas, clutch somiņa, pērles un sarkana lūpu krāsa ir tā dēvētā klasika, kas, atšķirībā no sezonālajām tendencēm, nekad neiziet no modes. Tāpēc obligāti iekļauj tās savā vasaras iepirkumu sarakstā, jo, lai arī tās kādu brīdi var atpalikt no citām stilīgām lietām, tās noteikti atgriezīsies kā must – have tendences, ja ne rudenī, tad nākamajā pavasarī. Lai jaunos apģērbus un aksesuārus varētu pavisam viegli kombinēt ar jau esošajiem garderobes elementiem, izvēlies klasiska tipa siluetus un toņus.

Meklē vairākos veikalos

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Neapstājies tikai vienā veikalā, pat ja esi atradusi tieši to, kas tev ir nepieciešams, jo, iespējams, nākamajā veikalā līdzvērtīgai precei būs vēl izdevīgāks piedāvājums. Ja iepērcies viena, pieņemt lēmumu par labu vienas vai otras kleitas iegādei vari ar moderno tehnoloģiju palīdzību – nobildē tās ar telefonu pielaikošanas brīdī, lai neaizmirstos, tad pie kafijas tases mierīgi apskaties un atgriezies pie savas favorīta preces.

Savstarpēji saskaņoti

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Izpārdošanas laikā parasti izvēle krīt par labu vairākām lietām, jo tās savaldzina ar savu pieejamību, taču papildus cenai ir jāpievērš uzmanība arī tam, lai ”jaunie medījumi” ir savstarpēji saskaņojami. Lai arī cik superīgi būtu kuplie svārki un cik foršas krāsas sportiskā stila kedas, apdomā, ar ko no jau esošās garderobes tās varēsi kombinēt. Apsverot šo, tas palīdzēs tev veidot patiešām efektīvu un stilīgu tēlu.