Kā ģērbties šoruden? Novērtē aktuālās modes tendences

3 komentāri
Kā ģērbties šoruden? Novērtē aktuālās modes tendences
Publicitātes foto

Laiks revidēt skapi, ieviešot tajā aktuālās rudens vēsmas! Universālveikalā ”Stockmann” notikusi īpaša rudens – ziemas kolekcijas modes skate, kurā iezīmētas sezonas aktualitātes – uzlocīti džinsu gali un un glamūra apvienošana ar provinces elementiem tērpos.

Modes skati veidojušas stilistes Anastasija Paškēviča un Inga Zaharova.

”Varu teikt, ka iedvesma galvenokārt nākusi no interneta un cilvēkiem, kuri uzdrošinās eksperimentēt, neskatoties uz savu vecumu.

Izvēlējos apvienot glamūru ar provinces elementiem, drosmīgi kombinēju dažādas toņu gammas un faktūras,” stāsta Inga.

”Gribējām parādīt visus universālveikalā nopērkamos zīmolus un sortimentu bērniem, sievietēm un vīriešiem visās vecuma kategorijās.

Tā ir ”Stockmann”patiesā modes misija – apģērbt īstus cilvēkus, kuriem ikdiena paiet skolā, mājās vai darbā un kuriem nepieciešams brīvā laika vai vakara gaitu apģērbs. Veidoju modes skates 90-to gadu sportiskos un 90-to gadu grandžīgos komplektus,” tā Anastasija.

Septembris ir modes mēnesis, tādēļ universālveikala ”Stockmann” modes nodaļās tiek rīkotas stilistu dienas, kurās klienti var tikties un saņemt padomus no Dāvida, Kristīnes Rudzinskas, Elitas Patmalnieces, Ingas Zaharovas un Lindas Gulbes.

”Modes skatē rudens sezonas tendences varēja izbaudīt ļoti sulīgi un dabiski – ar reāliem dažāda vecuma modeļiem, sākot no stilīgiem puisēniem, kuri sper pirmos soļus savās pirmajās ”Adidas” kediņās un bomber jaciņās, un beidzot ar sirmu kungu, kurš līdzās gados jaunajiem urbānajiem profesionāļiem ir pats elegances iemiesojums.

Uzlocītie džinsu gali ir pasludinājuši košu un krāsainu zeķu uzvaras gājienu vīriešiem – gaidu sastapšanos ar viņiem ielās!” vērtē dzīvesstila bloga ”Happy Whispers” autore Līga Andžāne.
3 komentāri