Kā cīnīties ar apzināto slinkumu jeb prokrastināciju

Komentāri
Kā cīnīties ar apzināto slinkumu jeb prokrastināciju

Prokrastināciju varētu pielīdzināt vārdam slinkums, tomēr mūsdienu pasaulē, kad mēs tik daudz darām un skrienam, lai nepārtraukti kaut ko paspētu, prokrastinācija ir ierasta lieta. Lūk, četri vērtīgi padomi, kā cīnīties ar to.

Apzinies, cik daudz esi iekavējusi

Līdzko tu sapratīsi, cik daudz darāmā tev vēl jāpaveic, spēsi vieglāk saplānot savu laiku. Ja veicamā uzdevuma termiņš ir nākamā nedēļa, tad saplāno nedēļas nogali tā, lai pietiek laika gan sev, gan darāmajam.

Apsoli sev kaut ko

Kad būsi veiksmīgi tikusi galā ar visiem ieilgušajiem darbiem, apsoli, ka palutināsi sevi. Tās var būt vienkārši vakariņas restorānā vai mīļākā seriāla skatīšanās ar glāzi vīna.

Sāc ar grūtāko

Lai vai cik neiespējami šobrīd šķiet izdarīt visu, sāc ar pašu laikietilpīgāko. Kad tas būs paveikts, mazie darbiņi šķitīs tīrais nieks.

Kontrolē emocijas

Stress piemeklē ikvienu no mums, tas pat ir veselīgs, ja tevi piemeklējusi prokrastinācija. Lai arī veselība vienmēr ir pirmajā vietā, šādas stresa situācijas var būt lieliska mācība turpmākajām reizēm, kad atkal mēģināsi atlikt visu pēdējā brīdī. Centies saglabāt augstas darba spējas arī stresa situācijās.

Foto: biežākie prokrastinācijas iemesli

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl