Kā būt kopā, esot attāluma attiecībās? Šis pāris iedvesmo

Komentāri
Kā būt kopā, esot attāluma attiecībās? Šis pāris iedvesmo

Iespējams, daudzas no mums ir saskārušās ar attiecību modeli, kad esam vienā pasaules malā, bet partneris – otrā. Ko darīt brīdī, kad ar telefonsarunām nepietiek?

Korejiešu pāris izveidojis fotoprojektu, kuru publicē vietnē Instagram, izveidojot fotokolāžas, kuru nosaukums ir Puse un Puse. Neskatoties uz laika zonu atšķirību, pāris rūpīgi pārdomā idejas, kā justies tuvāk viens otram. Sākot ar kolāžu no abu pusdienu maltītēm un beidzot ar sagaidītiem saullēktiem un, protams, abiem mīļotajiem, stāvot vienam pret otru, atrodoties Ņujorkā, ASV un Seulā, Dienvidkorejā.

Foto: ģeniāls fotoprojekts

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl