Komentāri

Pēdējā laikā īpaši populāri kļuvuši video, kuros parādīts, kā simts gadu laikā viss ir izmainījies. Šoreiz – amerikāņu vīrieši un viņu frizūras!

Divu minūšu laikā šis simpātiskais vīrietis parādīja tipiskākos amerikāņu vīriešus un to matu sakārtojumus, kā arī sejas apmatojumus, sākot no 1910. gada līdz pat mūsdienām. Kā no pieglaustiem matiem vīrieši nonākuši līdz sieviešu brīvdienu matu sakārtojumam – “čupčikam”? Pasaulē, kurā sieviešu skaistums vienmēr ticis skatīts zem mikroskopa, ir visnotaļ fascinējoši redzēt vīriešu skaistuma standartus, kas laika gaitā krasi mainījušies. Kurš izskats tevi uzrunā visvairāk?

Foto: 1910-2010

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl