Jūti, ka tev nepieciešamas brilles? Nesteidzies! Izmēģini redzes fitnesu

Komentāri

Vai pēc ilgstošas strādāšanas pie datora un televīzijas vērošanas tev nemēdz būt sajūta, ka nupat ir laiks pienācis doties pie acu ārsta, lai viņš izraksta brilles? Perspektīva nav no tām iepriecinošākajām. Tomēr, iespējams, nākotni izkrāso pārāk tumšā tonī, un tavām acīm ir nepieciešama tikai fizkultūra.

Redzes fitness ir domāts tieši acu muskuļu sabalansēšanai. Pavisam cilvēka acīm ir 12 grozītājmuskuļi. Un acs iekšpusē ir muskuļi, kas nosaka to, cik labi varam skatu fokusēt un redzēt gan tālumā, gan tuvumā.
Katram, veicot ikdienas darba pienākumus, acis nogurst un rodas dažādas nepatīkamas sajūtas. Acis ir nogurušas, grūti koncentrēt skatu – grūti salasīt tekstu, grūti redzēt tālumā. Daudzi mēdz žēloties, ka acis spiež.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Izjūtot tieši šos simptomus, cilvēki domā, ka viņiem nepieciešamas brilles, lai gan īstenībā acīm pietiktu ar nelielu fizkultūru ik dienu. Raidījuma Bez Tabu sižetā LU profesore Gunta Krūmiņa demonstrē dažus acu fitnesa vingrinājumus, turklāt tev pašai būs iespēja vienu no tiem izmēģināt.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl