Jutekliska sievišķība modernā izpildījumā: pašmāju modes zīmols izrāda kāzu kleitu kolekciju

Pievienot komentāru
Jutekliska sievišķība modernā izpildījumā: pašmāju modes zīmols izrāda kāzu kleitu kolekciju
MĀRCIS BALTSKARS

Pavasara sezonai tuvojoties, pašmāju kāzu modes zīmols ”Ingrida Bridal” nācis klajā ar jauno 2020. gada kāzu kleitu kolekciju, kas radīta mūsdienīgas elegances cienītājām.

Jaunā kāzu kleitu kolekcija darināta, apvienojot izmeklētus augstākās kvalitātes audumus ar unikāliem dizaina risinājumiem, un tā sastāv no 25 jutekliska valdzinājuma piesātinātiem kāzu tērpu modeļiem, kas pauž romantisku valdzinājumu un juteklisku sievišķību modernā izpildījumā.

”Jauns gads un jauna dekāde nāk ar jaunām vēsmām arī kāzu modē, un topošās līgavas savai īpašajai aizvien meklē ko unikālu un nebijušu, vienlaicīgi novērtējot arī klasisku eleganci un laika gaitā pārbaudītas vērtības.

Tāpēc ”Ingrida Bridal” uzdevums ir ik sezonu pārsteigt ar efektīgiem dizaina risinājumiem, oriģinālām materiālu un toņu saspēlēm, kā arī augstākās kvalitātes izpildījumu, kas neļauj iziet uz kompromisiem,” komentē zīmola ”Ingrida Bridal” dizainere Ingrīda Vaivade.

Izsmalcinātas elegances iedvesmotās kolekcijas kleitas raksturo tādas šobrīd aktuālas kāzu modes tendences kā vijīgi, ar rokām darinātu mežģīņu izšuvumi, romantiskas 3D ziedu aplikācijas, koķeti volāni, jutekliski muguras izgriezumi, puscaurspīdīgi auduma elementi, padziļinātas V veida dekoltē līnijas, garās piedurknes, efektīgas pagarinātās šlepes, dekoratīvi pērlīšu nošuvumi un greznas, kristāliem rotātas jostiņas.

Savukārt krāsu gammā šosezon dominē sniegbalti un pūderkrāsas toņi, kas izmantoti, radot unikālus dizaina risinājumus katrai gaumei. Krāšņo tērpu daudzveidību vēl vairāk akcentē graciozi balles silueti ar izteikti kuplu svārku daļu, kā arī A stila piegriezumi, kas gaumīgi izceļ līgavas auguma aprises.

Lai panāktu īpaši krāšņu un svinīgu efektu, kā galvenie materiāli jaunās kolekcijas kleitās tiek izmantoti augstvērtīgs tills, šifons, organza, satīns un zīds visdažādākajās to kombinācijās. No labākajiem Turcijas, Japānas un Lielbritānijas saloniem nākušos audumus raksturo nemainīgi augsta kvalitāte, ko vēl vairāk akcentē ar rokām darinātie mežģīņu izšuvumi, kas mērojuši ceļu no Parīzes, Milānas un Korejas kāzu industrijas izstādēm.

”Turklāt arī šosezon papildus jau gatavajiem kolekcijas modeļiem līgavām piedāvājam iespēju radīt savu unikālo kāzu kleitu, apvienojot tajā tieši tās detaļu, audumu un toņu kombinācijas, kas ļaus piepildīt sapni par ideālo kāzu tērpu,” norāda dizainere.

Savukārt sezonas jaunums ir kleitām pieskaņoti pagarinātā dizaina plīvuri sniegbaltos toņos, kas rotāti ar delikātām mežģīņu aplikācijām.

Kā ierasts, arī šogad zīmola grezno kleitu nosaukumi izvēlēti, iedvesmojoties no visā pasaulē labi zināmiem un skanīgiem daiļā dzimuma pārstāvju vārdiem, kas spilgti izceļ katra tērpa ”personību”, un starp modeļiem ir Nikkie, Holly, Milley, Barbara, Violet, Robin.