Jutas Valdmanes ieteikumi ceļojumiem uz Āzijas valstīm

Pievienot komentāru
Jutas Valdmanes ieteikumi ceļojumiem uz Āzijas valstīm
INSTAGRAM

Fitnesa skaistulīte Juta Valdmane dievina ceļot. Skaistule iepazinusi daudzas kultūras, klimatiskos apstākļus un sniedz ieteikumus tiem, kuri plāno doties uz Āzijas valstīm. Padomi palīdzēs izbaudīt ceļojumus un būt gataviem uz visu!

Jutas ieteikumi – ko ņemt līdzi:

View this post on Instagram

Mazi ieteikumi ceļojot uz eksotiskākām Āzijas valstīm- ko ņemt un ko neņemt līdzi🙏 ŅEMT: Medikamenti- noteikti iepakojiet zāles pret vēdera problēmām, augstu temperatūru. Ļoti bieži lielākā ceļotāju problēma ir nevis saaukstēšanās, bet tas, ka organisms nav pieradis pie citādām baktērijām un nereti vēdera problēmas piemeklē gandrīz katru ceļotāju. Esam saskārušies gan ar vieglu diskomfortu, gan ar diezgan smagu vemšanu un saindēšanos vairāku dienu garumā. •saules aizsargkrēms vismaz 30SPF. Āzijas valstīs saule ir ļoti stipra un ļoti viegli ir gūt saules apdegumus, tāpēc obligāta ir saules aizsargkrēma lietošana. • maps.me vai līdzīgas telefona offline aplikācijas- ar šo noteikti nesanāks apmaldīties ceļojuma laikā, jo ērti var atzīmēt savas viesnīcas atrašanās vietu utml. •vietējo valūtu- iesaku tomēr lielāko daļu samainīt jau Latvijā, jo reti kur kurss uz vietas ir labāks. (Izņēmums ir Taizeme) •cepure- kā jau minēju iepriekš, saule ir ļoti stipra un apdegt var 30 minūšu laikā. NEŅEMT: • apspīlētu apģērbu- lielākajā daļā eksotiskajās Āzijas valstīs ir ļoti mitrs klimats un ļoti ciešs, un piegulošs apģērbs rada tikai diskomfortu. Izvēlies brīvi krītošu apģērbu no dabiska auduma. • ntos apavu pàrus. Tie tikai aizņem vietu un lielāko daļu tāpat neuzvilksi. Iesaku paņemt maximums 2-3 apavu pārus, pietiks ar sporta apaviem pārgājieniem, flip flop tipa apaviem priekš pludmalēm un mitruma. •dārgas rotaslietas, pulksteņus un somas iesaku atstāt mājās. Sirdsmieram un, lai nepiesaistītu nevēlamu uzmanību. Pirms ceļojuma vienmēr iegādājos bižutēriju, vai uz vietas nopērku kādu kakla rotu, ko atvest atpakaļ un nēsāt ceļojuma laikā.

A post shared by Juta Valdmane (@jutavaldmane) on

Iedvesmojošais Valdmaņu pāris Bali saskāries ar krāpniekiem

Medikamenti – skaistule aicina ņemt līdzi zāles pret temperatūru un vēdera problēmām.

”Ļoti bieži lielākā ceļotāju problēma ir nevis saaukstēšanās, bet tas, ka organisms nav pieradis pie citādām baktērijām un nereti vēdera problēmas piemeklē gandrīz katru ceļotāju. Esam saskārušies gan ar vieglu diskomfortu, gan ar diezgan smagu vemšanu un saindēšanos,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Juta.

Saules aizsargkrēms – vismaz 30 SPF. Āzijas valstīs saule ir stipra, tāpēc ļoti viegli ir gūt apdegumus. Juta uzskata, ka obligāti jālieto saules aizsargkrēms!

Telefona aplikācija – karte, kas darbojas arī ar izslēgtu internetu. Skaistule ir droša, ka šādi izdosies izvairīties no apmaldīšanās, jo kartē ērti var atzīmēt viesnīcas atrašanās vietu.

Vietējā valūta – fitnesa entuziaste iesaka lielāko daļu samainīt jau Latvijā, jo reti kurā valstī valūtas kurss ir labāks.

Cepure – kā nekā saule ir ļoti stipra un apdegt var trīsdesmit minūšu laikā.

Jutas ieteikumi – ko neņemt līdzi:

Apspīlēts apģērbs – lielākajā daļā eksotiskajās Āzijas valstīs ir ļoti mitrs klimats un ļoti ciešs, piegulošs apģērbs rada tikai diskomfortu. Juta aicina izvēlies brīvi krītošu apģērbu no dabiska auduma.

Vairāki apavu pāri – apavi tikai aizņems vietu un lielāko daļu tāpat neizdosies uzvilkt.

”Iesaku paņemt maksimums 2-3 apavu pārus. Pietiks ar sporta apaviem pārgājieniem, ”flip flop” tipa apaviem pludmalēm,” stāsta Juta.

Dārgas rotaslietas, pulksteņus un somas – to visu fitnesa skaistulīte aicina atstāt mājās. Tas noderēs sirdsmieram un nepiesaistīs nevēlamu uzmanību.

”Pirms ceļojuma vienmēr iegādājos bižutēriju, vai uz vietas nopērku kādu kakla rotu, ko atvest atpakaļ un nēsāt ceļojuma laikā,” tā Juta.