“Jūs esat katras manas asaras vērti.” Elīna Gluzunova publisko aizkustinošu vēstuli saviem trīs bērniem

1 komentārs
“Jūs esat katras manas asaras vērti.” Elīna Gluzunova publisko aizkustinošu vēstuli saviem trīs bērniem
FACEBOOK

Ar pavisam intīmu un aizkustinošu līdz sirds dziļumiem atzīšanos sociālajos tīklos nedēļas nogalē nākusi klajā šova “X Faktots” trešās sezonas uzvarētāja un trīs bērnu māmiņa Elīna Gluzunova.

Februāra pirmajā pusē Elīna Gluzunova kļuva par mammu trešajai atvasītei, un, kā ne reizi vien atzinusi dziedātāja, būt par trīs bērnu mammu ir liels prieks un gods.

Mīļi foto: Elīna Gluzunova atrāda jaundzimušo dēliņu

Nedēļas izskaņā viņa vietnē “Instagram” publicējusi ļoti intīmu atzīšanos, ko nodēvējusi par vēstuli bērniem.

Kā raksta Elīna, jaunākā atvasīte – dēliņš Tomass – ir viņas “pareizākā izvēle, labākais, ko šajā dzīvē esmu radījusi”.

“Tu liki man sev noticēt un sasniegt lietas, kuras sen jau biju nolikusi tālākā plauktiņā. Tu esi pelnījis goda pjedestāla augstāko pakāpi un vēlos, lai zini, ka manās acīs Tu jau tagad tur stāvi!” mīļu vārdus jaunākajam dēlam velta dziedātāja.

Ne mazāk sirsnības Elīna velta arī savam otram puikam: “Lukasiņ, dienā, kad piedzimi, ap Tevi mirdzēja spoža gaisma. Tu izskatījies kā eņģelis, un, turot Tevi savās rokās, es jutos pasargāta. Tieši tāpat es jūtos ikreiz, kad mani apskauj.”

Savukārt meitiņa Bella ir Elīnas princese: “Kad biji pavisam maza, es Tev teicu, ka Tu man tāda būsi vienīgā. Un tā arī ir! Citas princeses man nudien nav.”

Sieviete apsola, ka savas atvases vienmēr sargās un darīs visu, kas būs viņas spēkos, lai viņi būtu laimīgi.

“Jūs, bērni, esat iemesls, lai es katru rītu celtos, ietu un darītu. Un tikai jūs – jūs esat katras manas asaras vērti! Jūs – mans sākums, mans gals.

Bezgalīgā mīlestībā, mamma,” raksta Elīna.

Elīna Gluzunova parāda savu laimi īpašā ģimenes fotosesijā

Ieraksts aizkustinājis simtiem dziedātājas atbalstītāju, kuri to bagātīgi apbēruši ar sarkanajām “patīk” sirsniņām.

View this post on Instagram

Vēstule bērniem. Tomasiņ, ar Tevi es miegu un mostos ik dienu un šo sajūtu, ka esi man līdzās, es nemainītu pret citu nevienu. Es Tevī kā spogulī lūkojos, jo Tu esi tas, pēc kā jau sen tik ļoti ilgojos. Sākumā es to nezināju, bet tagad zinu. Zinu pavisam skaidri. Tu esi mana pareizākā izvēle, labākais, ko šajā dzīvē esmu radījusi! Tu liki man sev noticēt un sasniegt lietas, kuras sen jau biju nolikusi tālākā plauktiņā. Tu esi pelnījis goda pjedestāla augstāko pakāpi un vēlos, lai zini, ka manās acīs Tu jau tagad tur stāvi! 🏆 Katra reize, kad guļot man uz krūtīm smagi nopūties, liek saprast, ka Tu mani jūti labāk par citiem. Katra nopūta liek pārdomāt manas turpmākās izvēles un veikt tās nekļūdīgi, mums par labu! Ik dienu Tu ved mani pareizajā virzienā un tieši par to es Tevi tik ļoti mīlu! Mīlu no visas sirds! Es mīlu jūs visus vienādi, taču katru nedaudz citādi ❤️ Lukasiņ, dienā, kad piedzimi, ap Tevi mirdzēja spoža gaisma. Tu izskatijies kā enģelis un turot Tevi savās rokās, es jutos pasargāta. Tieši tāpat es jūtos ikreiz, kad mani apskauj 👼🏻 Tu esi ārkārtīgi gaišs un sirsnīgs un par spīti mazajiem radziņiem, kas izauguši, tik un tā bezgala mīļš. Tu esi tāds, kāds esi – īsts un nesamākslots jebkurā savā izpausmē. Un Belliņ..,Tu esi mana princese! Kad biji pavisam maza, es Tev teicu, ka Tu man tāda būsi vienīgā. Un tā arī ir! Citas princeses man, nudien, nav 👑 Tu esi kā tauriņš – ļoti liderīga un trausla. Lai arī radziņi nav tie mazākie, sirsniņa gan Tev ir visplašākā. Ja brālis nāk samīļot tikai mani, tad Tu spētu apkampt visu pasauli! 🌏 Apsolu, ka vienmēr jūs sargāšu un darīšu visu, kas manos spēkos, lai jūs būtu laimīgi, lai ar prieku atceraties savu bērnību – smaidu un mīlestības pārpildītu. Jūs, bērni, esat iemesls, lai es katru rītu celtos, ietu un darītu..un tikai jūs – jūs esat katras manas asaras vērti! Jūs – mans sākums, mans gals. Bezgalīgā mīlestībā, mamma. #trīsbērnumamma #loveletter #momof3 #endlesslove #kids #familytime #myworld Foto : @photostrautinalaura Apģērbs : @ik_happy_anna Vide : @darzniekslv

A post shared by Elina Gluzunova (@elina.gluzunova) on