3 komentāri

Mīļie lasītāji, jāatzīst, ka jokus par blondīnēm jāaizstāj ar jokiem par brunetēm! Portāls “Skaties.lv”, turpinot tradīcijas un āzējot TV6 mēneša meitenes kandidātes viņām tik svarīgajā dienā, uzdeva āķīgus jautājumus kā blondīnēm, tā brunetēm. Vai tiešām brunetes ar uzdevumu tika galā VĒL sliktāk nekā gaišās matu krāsas skaistules?

Jau iepriekš portāls “Skaties.lv” viesojās Viņas melo labāk jauno aktrišu atlasē, kurā pārbaudīja blondīņu un brunešu atjautību. Meitenēm veicās dažādi, tāpēc, lai ”uzkurinātu” meitenes vēl vairāk viņām tik nozīmīgajā dienā, portāls “Skaties.lv” nolēma turpināt tradīcijas un izaicināt meitenes vēlreiz, šoreiz – TV6 mēneša meitenes atlasē.

Ja neesi redzējis, kā blondīnes tiek galā ar šo uzdevumu, klikšķini šeit! Arī tu vari pārbaudīt savu erudīciju!

Video

Foto

TOP komentāri

 • Mārtiņš
  +6 +4 -2

  Mārtiņš

  Drausmas, ceru, ka šitik neizglītotas neņemsiet par Tv sejām, un tie tizlie smiekliņi....
 • anoniimaa
  +1 +1 0

  anoniimaa

  Palika kauns? Ja tev uz ātrumu uzdotu āķīgos jautajumus, es šaubos, ka tu kaut vienu spētu pareizi atbildēt. Ha, smieklīgā
 • Marija
  +1 +1 0

  Marija

  Nujā, izvēlētas arī tādas meitenes. Pat palika kauns, ka esmu brunete. Bet nu cilvēki, pēc 4-5 cilvēkiem tak nevar spriest par visiem. Debīlisms.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl