”Jo vairāk dāma grozās pie spoguļa, jo vairāk vīriešu grozās ap šo sievieti.” Karīna Zatonska par skaistuma noslēpumiem

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

5 komentāri
”Jo vairāk dāma grozās pie spoguļa, jo vairāk vīriešu grozās ap šo sievieti.” Karīna Zatonska par skaistuma noslēpumiem
INSTAGRAM

”Mrs.Latvija” dalībniece, modele un ergoterapeite Karīna Zatonska uzskata, ka sievietēm galvenais ir rūpēties par iekšējām kvalitātēm, ne tikai par ārējo izskatu. Modele domā, ka tieši iekšējās kvalitātes ir tas, kas ikvienu no mums padara īpašu.

Karīna iesaka sievietēm rūpēties ne tikai par savu ārējo skaistumu, bet arī par iekšējo pasauli – nepārtraukti attīstīties, mācīties, interesēties par notikumiem pasaulē, lasīt grāmatas un nekad nestāvēt uz vietas.

Roku rokā ar skaistumu un medicīnu! Iepazīsti daiļo ”Mrs.Latvija” dalībnieci Karīnu Zatonsku

Foto: INSTAGRAM

”Jaunība un ārējais skaistums ar mums ir tikai uz īsu brīdi. Reizēm tas viss nav mūsu nopelns, bet gan veiksmīga gēnu kombinācija. Iekšējais skaistums, domas, pieredze, zināšanas ir tas, kas ar mums paliek visu dzīvi, kas padara ikvienu no mums unikālu,” paziņo Karīna.

Kā savu daiļuma noslēpumu skaistā modele nosauc mīlestību pret sevi. Viņa ir iemācījusies pieņemt sevi un mīlēt tādu, kāda viņa ir.

Karīna pieņem savu izskatu, visas rakstura nepilnības un pat kļūdas – galu galā, tieši nepilnības padara mūs par dzīviem cilvēkiem ar saviem plusiem un mīnusiem.

”Jo vairāk sieviete grozās pie spoguļa, jo vairāk vīriešu grozās ap šo sievieti – man patīk pucēties un pavadīt laiku pie spoguļa. Dievinu, ja varu nesteidzīgi priecāties par spoguļa attēlu un padarīt sevi skaistāku,” smaida Karīna.

Stāstot par skaistumkopšanu, ”Mrs.Latvija” dalībniece paziņo, ka šobrīd ir orientēta uz skaistuma saglabāšanu, cenšas nepārslogot ādu ar dažādiem līdzekļiem.

Foto: INSTAGRAM

Skaistās modeles kosmētikas maciņā šobrīd ir tikai mitrinošs krēms un līdzeklis ādai ap acīm.

Pirms iziešanas no mājas Karīna lieto laineri, jo viņai patīk izteiksmīgs skatiens.

”Mūsdienās populāri ir dažādi ārējā izskata uzlabojumi, man nav viennozīmīga viedokļa. Esmu pilnībā apmierināta ar savu izskatu,” smaidot nosaka Karīna.

Skaistule domā, ka galvenais, lai cilvēks pats sev patiktu, un, ja viņš uzskata, ka nepieciešamas manipulācijas, tad citu viedoklim nav nozīmes.

Ergoterapeite apzinās savus lieliskos vizuālos dotumus un neslēpj, ka bieži vien nākas cīnīties ar stereotipiem.

Daudzi uzskata, ka skaistas sievietes dzenas pēc naudīgiem vīriešiem un pašas nav īpaši intelektuālas.

Foto: INSTAGRAM

Karīna lauž šo stereotipu, jo skaistulei ir maģistra grāds, profesija medicīnā un no cilvēkiem, kuri uzskata, ka viņu interesē tikai nauda, ka viņu var nopirkt, skaistule turas pa gabalu.

”Galvenais, ka draugi un kolēģi zina, kāda esmu. Apzinos, ka visiem nekad nepierādīsi savu vērtību sistēmu un nedomāju, ka to arī vajag darīt,” tā Karīna.

Modele cenšas atrast cilvēkus, kuri skatās uz citiem ”dziļāk”, redz ko vairāk par vizuālajiem dotumiem.

Viņai ir būtiski, lai otra vērtības un skatījums uz dzīvi būtu pietuvināts viņas skatījumam.

Konkursa dalībniece smaidot paziņo, ka skaistumam ir arī savi plusi, viņa saņem darba piedāvājumus modes biznesā un aicinājumus uz dažādām fotosesijām.