Jo tālāk, jo trakāk… Briti vēlas degunu kā Keitai Midltonei

1 komentārs
Jo tālāk, jo trakāk… Briti vēlas degunu kā Keitai Midltonei
Foto: LETA/AFP

Aptaujājot britu plastiskās ķirurģijas klīnikas, noskaidrojies, ka rinoplastikā visbiežāk izdarītais pasūtījums ir… Keitas Midltones deguns. Tieši tā arī klienti saka: vēlos degunu kā Keitai Midltonei…

Kopumā vēlme iegūt “Keitas degunu” rinoplastikas popularitāti šajā valstī ir cēlusi pat par 15%. Pēc ekspertu domām, vēlme iegūt tādu pašu degunu kā Kembridžas hercogienei ir diezgan pamatota. Keitas deguna forma ir tuvu ideālajai: taisns deguns 106 grādu leņķī.

”Keita ir viena no skaistākajām sievietēm pasaulē, tādēļ nav nekāds pārsteigums, ka visi – gan sievietes, gan arī vīrieši – vēlas tādu degunu kā viņai,” saka britu plastiskais ķirurgs Džulians de Silva.

Foto

Ķirurgs gan norāda, ka ne vienmēr rezultāts ir iepriecinošs. Pacienti tik izmisīgi un uzstājīgi vēlas “Keitas degunu”, ka nemaz neklausās speciālistu skaidrojumos, ka viņa sejas formai šāds deguns var arī nepiestāvēt.

Nākamie aiz “Keitas deguna” popularitātes ziņā, ko vēlas iegūt sev briti, ir Skārletas Johansones, Andželīnas Džolijas, Dženiferas Lopesas un Riannas deguni.

Foto: LETA/AFP

Foto: LETA/AFP

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl