Jenny May četrus mēnešus pēc dzemdībām iziet sabiedrībā lieliskā formā. Kā viņai izdevās notievēt?

2 komentāri
Jenny May četrus mēnešus pēc dzemdībām iziet sabiedrībā lieliskā formā. Kā viņai izdevās notievēt?
NAURIS GARKAKLIS

Jenny May jeb Maijas Stuģes meitiņai Stellai ir vien četri mēneši, taču dziedātāja jau ir lieliskā formā. Skaties.lv satika mākslinieci sarunu bāra RŪM atklāšanas pasākumā, kas bija pirmā reize, kad Maija atļāvusies mazliet atvilkt elpu no mammas pienākumiem, iziet sabiedrībā un tikties ar draudzenēm.

Pati māksliniece gan Skaties.lv neslēpj – pēc otrās atvasītes piedzimšanas ar formas atgūšanu neveicas tik raiti kā pēc pirmā bērniņa, taču māksliniece nesēž rokas klēpī salikusi un strādā kā pie formas atgūšanas, tā kaļ jaunas muzikālas ieceres.

‘’Ja tu man prasītu, vai mans svars ir tāds pats kā pirms bērniņa piedzimšanas, nē – man ir vairāk. Pēc pirmā bērniņa tas neprasīja nekādu piepūli – uzreiz jau biju formā. Ja pēc pirmā bērna piedzimšanas jau pēc trim dienām varēju defilēt, pēc otrā jau ir vairāk jāpastrādā,’’ sarunā ar Skaties.lv neslēpj Maija.

Šajā nolūkā mēnesi pēc meitiņas piedzimšanas viņa sākusi apmeklēt svaru zāli, diētas gan nekādas, protams, neieturot. Jā, pati jūtot – joprojām vaidziņi lielāki, vēderiņš. ‘’Ir ko vēl pastrādāt,’’ tā Maija, kura apņēmusies aktīvi sportot, lai drīz atkal būtu savā perfektajā formā.

Viņa apņēmusies drīzumā atgriezties arī mūzikas pasaulē. Meitiņa esot mierīga, un Maija meklē nepilnas slodzes auklīti, lai ik pa brīdim varētu izrauties.

‘’Es ļoti izbaudu to mieru un laiku ar bērniņu, bet laikam ir tā, ka, jo vairāk esi mājās, jo vairāk tā enerģija krājas, gribas viņu kaut kur izlikt,’’ neslēpj dziedātāja.

Viņa apņēmusies attīstīties profesionāli, mācoties operdziedāšanu, ne jau lai kļūtu par operdziedātāju, bet lai dažādos pasākumos varētu izpildīt klasisko mūziku. Pēc otrās meitiņas piedzimšanas pamainījies Maijas balss tembrs – tas kļuvis dziļāks un ‘’sulīgāks’’, un māksliniece spriež, ka viņas daiļradē dzīves notikums būs ienesis jaunas emocijas un krāsas, ko drīzumā varēs baudīt dziesmās.

‘’Vasarā atkal būs jāatsperas,’’ līdz ar saulīti aktīvāk atsākt rosīties profesionālajā lauciņā plāno Maija.

Mazulītes auklēšanā liels palīgs esot māsiņa – dziedātājas vecākā meitiņa Sāra, kura grib visā palīdzēt. Māksliniece neslēpj – viņa ļoti izbauda šo laiku ar ģimeni.

‘’Esmu ļoti priecīga, un par kaut kādu pēcdzemdību depresiju nemaz nevar būt ne runas. Bērns piešķir dzīvei nenormāli daudz mīlestības un prieka. Vienkārši eju pa ielu ar bebi rokās un smaidu,’’ smejas Maija.

RŪM atklāšanas pasākums ir pirmā reize, kad jaunā mamma iziet mazliet paballēties pēc Stellas piedzimšanas. Un māksliniece izbaudījusi ik mirkli

‘’Man ļoti patīk kā atmosfēra, tā publika. Es neesmu tāda liela bāru apmeklētāja vai tusētāja, bet te jūtos ļoti labi,’’ tā Maija, kura gan ilgi ballītē neuzturas – izdzērusi bezalkoholisko kokteili un papļāpājusi ar draudzenēm, viņa steidz mājās atpakaļ pie ģimenes.

2 komentāri