Jēkabpils Everita iedvesmojusi desmitiem sieviešu pāris nedēļu laikā notievēt

Augusta izskaņā Skaties.lv atklāja jēkabpilietes Everitas veiksmes stāstu – sieviete pati saviem spēkiem atbrīvojusies no 55 kilogramiem, uzsākot dzīvi pavisam citā kvalitātē. Pusotru mēnesi pēc publikācijas Everita atklāj, ka pa šo laiku ne tikai nopelnījusi vairāk kā tūkstoš sekotājus savā blogā, bet 25 reālām sievietēm ar savām metodēm palīdzējusi atbrīvoties jau no 6 līdz 12 kilogramiem pāris nedēļu laikā.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Sanita
 • 😮

  😮

  Ar maratoniem viss kārtībā! Bet kamēr Everitai viss labi un glauda pa spalvai, viss gandrīz normāli. Tikko kā izsaks saiu viedokli, par kuru Everitai zināšanu nav, tas tiek pagriezts otrādi. Ir paviršas zināšanas par produktu uzturvērtību, svars samazinās uz nenormāla kcal deficīta, ka rezultātā paliek daudz liekas ādas, ja svars ir bijis liels. Blogā receptes ir labas, gardas, viegli pagatavojamas, taču daļa no receptēm ir aizņēmusies no citiem blogeriem, kas būtībā nav nekas slikts, ja vien tas netiek pasniegts kā savs izgudrojums. Veiksmi turpmākajā darbībā 👌🏻
  • Everita

   Everita

   Citus komentārus, no cilvēkiem kuri negrib pielikt pūles lai mainītu savu dzīvesveidu,arī negaidīju,jo tas sākumā nav viegli atteikties no neveselīgā , ko esam ēduši līdz šim! Bet pateicības vārdus dzirdu daudz vairāk tāpēc šis mani neskar! Bet receptes: ir cilvēki kuri dublē no manis un nevis otrādāk, bet man ir prieks par to jo tāpat tas tiek izmantots un man vienalga kādā veidā!
 • Laura
  • Everita

   Everita

   Nākamais plānots 14.10.19 jo pašlaik darbojamies ar grupu Nr-2. Bet tie būs daudz jo ir milzīga interese! Kāds ir mēģinājis 2atlasēs,bet nav ticis!!!
 • anna

  anna

  Everita, kāpēc nestāsti par kosmētikas operācijām, kuras veici, lai atsūktu taukus. Protams, ka tagad jāēd uzmanīgi, citādi var būt slikti. Piekrītu, ka zini labas lietas, jo pietiek laikā mājās sēžot visu lasīt un izspriest. Bet tavi padomi neder tiem, kuri strādā, jo tu sēdi mājās un neko nedari. Tev ir maza ikdienas slodze, tās nav vispār. No nekā nedarīšanas tad arī ir radies blogs, kuram mājās sēdētājas var sekot. Kāpēc nestāsti kādas problēmas bija ar operēto seju. Bet aitas lai seko, jo vajag savu izklaidi
  • Everits

   Everits

   Paldies par komentāru! Esmu cilvēks kurš ik dienu strādā algotu darbu 9:00-18:00, bet man pietiek laika visam,jo daru to jās man nes prieku, un redzu tādu pateicību no cilvēkiem , kam mans padoms,ieteikumi ir ļāvuši mainīt dzīves uztveri! Tāpēc tamlīdzīgi vārdi mani neskar,jo manas “slaiduma maratona” meitenes, ar savu pateicību un ir to segušas 100 reiz vairāk! Bet operācijas kuras esmu taisījusi,es atklāti afišējusi,un nekautrējos,jo tas ir mana darba sekas kuras vajadzēja labot!(liekās ādas likvidēšana)
   Bet par viedokli paldies!
   • Everita

    Everita

    Atvainojos par drukas kļūdām, jo šādiem tekstiem cenšos veltīt pēc iespējas mazāk sava ,ne tik daudz brīvā laika!!!
  • Annai

   Annai

   Ja jau tu tik daudz strādā, pa kuru laiku tad paspēj uzēsties?
   • Everita

    Everita

    Ja jums būtu laiks iepazīties ar manu stāstu tad nebūtu šis jāraksta, jo neuzēdu kā jūs sakāt, kādā noteiktā laika posmā, bet no bērnības esmu bijusi ļoti liela! Bet nedomāju ,ka visi strādājošie ir slaidi, tikai tāpēc ka strādā!!!! Ceru ,ka jūs tāda esat, tādēļ arī nesaprotat tos kuri ir citādi!
 • Ineta

  Ineta

  Ak, Dievs kādas muļķības var stāstīt citiem...Un ir taču, kas tic tām muļķībām...
  • Everita

   Everita

   Ja šīs “muļķības”, ir devušas reāliem cilvēkiem,nomest reālus kg, un pilnībā mainīt savu dzīves uztveri šajā jautājumā, tad esmu laimīga,un piekritīšu Jums “ ka tās ir muļķības!”
 • Sportists

  Sportists

  Nez kā mūsu tautumeitas ar "gaļu uz kauliem" vēl nav paspējušas meiteni noknābāt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!