Jēkabpils Everita iedvesmojusi desmitiem sieviešu pāris nedēļu laikā notievēt

15 komentāri
Jēkabpils Everita iedvesmojusi desmitiem sieviešu pāris nedēļu laikā notievēt
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Augusta izskaņā Skaties.lv atklāja jēkabpilietes Everitas veiksmes stāstu – sieviete pati saviem spēkiem atbrīvojusies no 55 kilogramiem, uzsākot dzīvi pavisam citā kvalitātē. Pusotru mēnesi pēc publikācijas Everita atklāj, ka pa šo laiku ne tikai nopelnījusi vairāk kā tūkstoš sekotājus savā blogā, bet 25 reālām sievietēm ar savām metodēm palīdzējusi atbrīvoties jau no 6 līdz 12 kilogramiem pāris nedēļu laikā.

Pati saviem spēkiem atbrīvojusies no 55 kilogramiem! Everitas neticamais tievēšanas stāsts

”Ažiotāža pēc Skaties.lv publikācijas bija milzīga – kā negatīva, tā pozitīva. Daudzi domāja, ka esmu ”feiks”, rakstot, ka cilvēks bildēs ”pirms” un ”pēc” nav viens un tas pats cilvēks.

Šāda kritika ir milzīgākais kompliments, ko varu saņemt, paldies,” sarunā ar Skaties.lv smejas Everita, kura nesen svēra 110 kilogramus, bet nu ar savām dabiskajām metodēm novājējusi līdz saviem ideālajiem 55.

Nu daudzi sākotnējie neticētāji ir viņas ”Instagram” bloga sekotāji un ikdienā izmanto receptes un vērtīgos padomus, ar kuriem dalās Everita. Pievienojies Everitas blogam TE!

Sapratusi, ka sabiedrība ir izslāpusi pēc noderīgām zināšanām par veselīgu uzturu, Everita uzsākusi rīkot savus ”Slaidumu maratonus”, kas izraisījuši īstu ažiotāžu.

”Slēgtā ”WhatsApp” grupā godīga konkursa kārtībā strādāju ar aptuveni 30 cilvēkiem 2 nedēļu garumā. Uzskatu, ka divas nedēļas ir tas optimālais laiks, kurā apgūt nepieciešamās zināšanas un mainīt domāšanu par uzturu,” tā Everita.

Viņa uzsver, ka ”Slaiduma maratoni” nav ēšanas režīms vai diētas plāns – tā ir veselīga uztura dienasgrāmata, pašas Everitas pārbaudīti, vērtīgi padomi par pareizu uzturu. Un, protams, grupas spēks – sievietes viena otru iedvesmo, un tas strādā!

”Man svarīgi šīs sievietes nevis ātri notievināt, bet gan ik dienu viņām sniegt daudz noderīgas informācijas, lai, ”Slaiduma maratonam” noslēdzoties, viņām būtu izveidojusies izpratne par pareizu uzturu, un viņas varētu turpināt dzīvot pēc iesāktā plāna.

Man bija šoks, cik liela interese bija par pirmo maratonu! Un arī par rezultātiem. Pirmās grupas meitenes apmēram 3 nedēļu laikā jau atbrīvojušās no sešiem līdz 12 kilogramiem. Un tās nav diētas! Tā nav kaloriju skaitīšana, vai porciju svēršana. Pēc manas metodes neviens nedzīvo badā, tā ir vienkārši pareiza produktu savienošana,” stāsta Everita.

Daži Everitas padomi:

  • ”Daudzas sievietes saka – es saldumus neēdu, cukuru ikdienā neuzņemu. Bet man garšo konservēti tomāti, tas ir veselīgi. Bet vai zinājāt, ka visos konservējumos atrodas slēptais cukurs un sāls? Ja vēlaties ēst veselīgi, izvēlieties svaigus produktus.”
  • ””Ja vakarā gribas ēst, apēd ābolu.” Nekā nebija! Augļus drīkst ēst, taču tikai līdz 16.00! Vakarā augļi ir aizliegti.”
  • ”Ja paši augļi ir veselīgi, augļu sulas principā ir cukurūdens. Jā, arī svaigi spiestās! Kāpēc? Jo, piemēram, apelsīna mīkstumā ir daudz šķiedrvielu, kuras pārstrādājot, organisms iztērē enerģiju. Savukārt, izspiežot no apelsīna sulu, mēs izmetam vērtīgās šķiedrvielas un atstājam tikai cukurūdeni. Tāpēc ēdīsim augļus, ne spiedīsim no tiem sulas!”
  • ”Visļaunākā kombinācija ir cukurs+tauki, kas nozīmē, piemēram, dažādas krēma kūkas. Vien grams šāda salikuma organismā pārvēršas trīs gramos tauku. Tātad, apēdot 100 gramus kūku, mūsu organismā tas pārvēršas 300 tauku gramos. Ja gribas našķoties, gana daudz veselīgu alternatīvu, piemēram, zefīrs, kurš ir salds, taču tajā nav tauku.”

Kā uzsver Everita, visas šīs zināšanas viņa ieguvusi pašmācības ceļā, vairāku gadu garumā studējot attiecīgo literatūru un visu pārbaudot uz sevis.

”Parasti jau ir tā, ka vieni speciālisti saka vienu, bet otri apgalvo pretējo. Es ņemu un pārbaudu to uz sevis. Piemēram, tā pati kafija. Citi saka, ka veselīga, citi – ka rada celulītu un miega traucējumus. Es uzskatu, ka kafiju var lietot,” skaidro blogere.

Daudzi, redzot sievietes rosīšanos internetā, viņai jautājuši – kāpēc tas viss? Ikdienā Everita strādā ar šo jomu nesaistītā darbā, ”Slaiduma maratoni” ir bezmaksas projekts, darbošanās blogā un dalīšanās ar veselīgām receptēm- hobijs.

”Jā, daudzi man jautā – kāda jēga? Bet es ik dienas saņemu tādus dzīves stāstus! Piemēram, šobrīd ”Slaiduma maratonā” ir meitene, kurai ir reāla cukura atkarība, un tas, kā pārējās viņu atbalsta, iedvesmo.

Zinot, kam pati esmu izgājusi cauri, kopš bērnības cīnoties ar lieko svaru, man gribas palīdzēt. Apziņa, ka gandrīz 30 cilvēki pēc ”Slaiduma maratona” pasaulē būs laimīgāki, liek turpināt. Visām sievietēm, kuras piedalās ”Slaiduma maratonos”, lieku ar informāciju dalīties tālāk, ar saviem draugiem, tuviniekiem. Man sūta bildes, ka, manis iedvesmotas, jau veselas ģimenes pārgājušas uz veselīgu uzturu.

Un , redzot, atdevi tam visam, es negrasos apstāties. Es redzu reālus rezultātus, reālus cilvēkus, kuru dzīvi es mainu,” gandarīta ir Everita.