Jautri un neticami! Īrijā trīs gadus vecs puisēns vada taksometru

Komentāri

Daudzi mazi zēni vadīt auto iemācās, sēžot tētim klēpī. Protams, ka viņu sapnis – pēc iespējas ātrāk vadīt auto patstāvīgi. Kādam puisēnam šo vēlēšanos izdevās realizēt dzimšanas dienā, kad viņam palika tikai trīs gadi.

Vai vari iedomāties skatu – brauc mašīna, bet pirmajā brīdī šķiet, ka pie stūres nav neviena. Ja labi ieskaties, tad pamani, ka automašīnu vada pavisam mazs zēns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

FOTO:

Īrijā trīsgadniekam vecāki sarūpēja dāvanu, bet vietējiem iedzīvotājiem – pamatīgu pārsteigumu. Liekot lietā asprātību, puišelis sēdās pie taksometra stūres. Pasažieru un gājēju reakcija bija tā vērta. Noskaties video un apdomā, varbūt arī tavam mazajam stūrētgribētājam tuvojas dzimšanas diena…

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl