Komentāri
Jautri! Lietas, ko sievietes dara, tikai tad, kad drauga nav klāt

Tas nav noslēpums, ka ir reizes un dienas, kuras vēlamies pavadīt vienatnē – bez vecākiem, bērniem vai mīļākajiem, lai arī cik ļoti viņi visi būtu nozīmīgi. Sieviešu iztēle patiešām ir bagātīga. Un tas, ko mēs darām vienatnē, ir patiesi aizraujoši.

Tev ir jāzina! Smieklīgas un jautras lietas, ko sievietes, iespējams, dara, kad paliek vienas pašas mājās. Vai kāda no šīm lietām tev ir pazīstama? Vai mīli dejot un skaļi dziedāt līdzi, nevienam netraucējot un bezbēdīgi smejoties? Šie laiskie mirkļi, kad varam baudīt klusumu un mieru un pabūt kopā tikai ar sevi. Esam apkopojušas 11 grandiozi patiesas lietas, ko liela daļa sieviešu, iespējams, dara vienatnē. Vai tu tam piekrīti, balso aptaujā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl