Jautrai sestdienai! VIDEO: liels suns baidās no…pīles

3 komentāri
Jautrai sestdienai! VIDEO: liels suns baidās no…pīles
Foto: Geraldbrazell, Flickr

Tumšos vakaros kopā pastaigāties ar lielu suni uzdrošinās pat visbailīgākās daiļā dzimuma pārstāves, jo četrkājainais draugs viņas sargā. Interesanti, kas notiktu, ka suns, kurš būs redzams rakstam pievienotajā video, pastaigas laikā satiktu…pīli

Lai arī cik liels un gudrs nebūtu suns, tāpat kā katrai dzīvai būtnei, arī sunim ir savas bailes. Protams, šķiet bezgala amizanti un jautri, kad lielais, drošais suns, baidās no augumā daudz mazākā pīļtēviņa.

Foto

Iesākumā suns ar upmalā satikto pīli vienkārši grib padauzīties. Taču viņš laikam nezina teicienu par mazo cinīti, kas gāž lielu vezumu. Savukārt, pīļtēviņš ļoti labi apzinās, ka viņa stiprā puse ir knābis. “Randiņa” laikā to saprot arī suns. Skaties un pasmaidi!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl