Komentāri

2. Lāsīšu brilles jeb Aviator

2/6

Lai arī cik ļoti vēlētos uz sejas likt kaķacs formas brilles, kas ir aktuālas arī šogad, neizraujies un pārdomā, vai tiešām būtu tā vērts tērēt milzīgas naudas summas, briļļu dēļ, kuras tev pat nepiestāv. Lai zinātu, kādas formas brilles tev ir nepieciešams iegādāties, esam apkopojušas tavai sejas formai atbalstošākās briļļu formas, kuras padarīs tavu seju ne tikai slaidāku, bet arī izcels vaigu kaulus.

Kaķacs saulesbrilles

Foto: flickr.com

Šīs brilles piestāvēs ovālai, sirds un kantainai sejas formai, izceļot vaigu kaulus un padarot seju sievišķīgāku un romantiskāku.

2. Lāsīšu brilles jeb Aviator

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl