Jaunums! Kas ir SUP fitness un kāpēc tas ir noderīgs?

0 Komentāru
Jaunums! Kas ir SUP fitness un kāpēc tas ir noderīgs?

Lai arī pašreizējais laiks nav domāts pludmales apmeklējumam un saules staru ķeršanu uz laiku vari nolikt malā, tomēr bez peldes un sauļošanās pludmalē tu vari nodarboties ar kaut ko vērtīgu!

Šo svētdien LNT Brokastīs plkst. 09.00 kopā ar Kasparu Zlidni varēsi lūkot, kas ir SUP fitness un kādēļ tas ir kļuvis tik ļoti aktuāls. Šodien piedāvājam tev nelielu ieskatu, kas ir SUP fitness. SUP ir stabils un ērts sērfa dēlis, kuru uz priekšu dzen ar gara aira palīdzību. SUP dēlis un sporta paveids, ir nācis no Havaju salām. Dēļa garumi ir aptuveni sākot no 3 – 4 m. Šis ūdens sporta veids ir ieguvis plašu popularitāti ASV, kur ar SUP fitnesu nodarbojas daudzas slavenības.

Uz SUP dēļa tu vari trenēt ne tikai savu līdzsvara sajūtu, bet arī nodarbināt vairākas muskuļu grupas, tostarp kāju, roku, muguras. SUP fitnesā varēsi apgūt arī dažādas jogas pozas.

Foto

Noteikti tev interesēs, cik daudz kaloriju vari patērēt, sportojot ar SUP dēli? Pēc vienas stundas garas nodarbības intensīvā tempā varētu sadedzināt aptuveni 623 – 735 kaloriju. Ja tu nemīli skriešanu, bet zini, ka sportot tev ir nepieciešams, tad SUP fitness var kļūt par lielisku vasaras sporta aktivitāti. Vairāk par šo interesanto sporta veidu, noteikti uzzināsi, skatoties šo svētdien raidījumu LNT brokastis, plkst. 9.00.

0 Komentāru