Komentāri
Jaunums! Britu karaļnams parāda sabiedrībai princesi Šarloti

Princis Viljams un Kembridžas hercogiene Ketrīna Midltone parāda sabiedrībai savu jaunāko atvasi, sešus mēnešus veco princesi Šarloti. 

Jaunākās bildes ir ļoti sirsnīgas un jautras, jo tās ir uzņēmusi hercogiene, nevis algojusi profesionālu fotogrāfu. Princese ir vien sešus mēnešus veca, bet pasaule par viņu nebeidz runāt. Mazā dāma izskatās gluži kā princese, tērpusies miesas krāsas kašmira džemperītī, gaiši rozā zeķubiksēs un puķainā kleitiņā. Fotogrāfijās princese ir smaidīga un rosīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: LETA

Foto: AĢENTŪRA/LETA

Nav grūti paredzēt, ka nākamā mantiņa, kas pazudīs no veikalu plauktiem Anglijā, būs sunītis no fotogrāfijām. Jānorāda, ka šī mīkstā rotaļlieta ir mazgājama un maksā 17 sterliņu mārciņu jeb aptuveni 24 EUR. Rotaļlietu ražo britu kompānija ”Jellycat”.

Foto: LETA

Foto: AĢENTŪRA/LETA

Pēdējo reizi publiski princese tika redzēta šā gada jūlijā savās kristībās, kur uzmanības centrā nokļuva viņas brālis, princis Džordžs.

Foto: princeses Šarlotes kristības

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl