Komentāri
Jauns lūpu spīdums, kas ārstē, aizsargā un var palielināt lūpu apjomu
Foto: publicitātes foto

Ikviena sevi cienoša sieviete, seko tam, lai viņas lūpas allaž būtu skaistas formas, košas, krāšņas un kārdinošas. Mūsdienās daudzas sper kardinālu soli un veic injekcijas lūpu palielināšanai, kas ir visnotaļ sāpīga un nepatīkama procedūra. Noteikti nereti tādās reizēs nomoka jautājums, kāpēc gan tīkamu lūpu formu nevar iegūt ne tik sāpīgā ceļā. Izrādās, ka var!

Ārste – dermatoloģe Kristīne Azarjana stāsta, ka mūsu lūpas pilda  vairākas funkcijas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • pievilcība/seksualitāte
  • erogēna zona jušanas orgāns,
  • ēšana/ dzeršana
  • runāšana/skaņas radīšana
  • emociju izpausme .

Turklāt ļoti bieži rūpējoties par savām lūpām “grēkojam”. Sievietes vairāk uztraucas par to, kā lūpas izskatās, bet visai reti par lūpu veselību. Taču, tāpat kā viss mūsu ķermenis izskatīsies labi, ja būs vesels, arī ar lūpām tā ir. Lūk, iemesli, kāpēc pret lūpām ir jāizturas īpaši saudzīgi:

  • lūpu epidermas slānis ir daudz plānāks;
  • lūpām nav tauku dziedzeru;
  • nav mata folikulu/ sviedru dziedzeru;
  • nav melanocītu;
  • kapilāri ir ļoti tuvu sejas ādai.

Lai saglabātu skaistas un veselas lūpas, ir jāievēro veselīgs dzīvesveids, jāaizsargā lūpas no saules stariem, jālieto higiēniskie lūpu zīmuļi.

Foto

Pagājušās nedēļas nogalē tika prezentēts inovatīvs lūpu spīdums, kas, pateicoties tā sastāvā esošajām vielām, samazina smalko krunciņu parādīšanos ap lūpām, veicina lūpu kontūras nostiprināšanos. Kas pats interesantākais, – lūpu spīdums palielina lūpu apjomu bez ādas kairinājuma. Spīdums Luscious Lips intensīvi mitrina lūpu ādu. Spīduma sastāvā esošie C, E un K vitamīni, kas kā spēcīgi antioksidanti paaugstina lūpu ādas aizsargbarjeru un brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības. Lūpu spīduma klīniskie pētījumi liecinājuši, ka pēc ilgstošas (4 nedēļas) lietošanas, lūpu apjoms palielinās par 30%. Turklāt aptaujas liecina, ka šo spīdumu lietojot arī stiprais dzimums.

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl